Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak miket ajánlanátok?

Első autónak miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, most szereztem meg a jogsim. Kb semmit nem tudok az autókról, viszont nem sokára szükségem lesz rá, mert az iskola tőlem 75 km-re van. Nincs konkrét kiszerelték, csak paraméreteim. Tehát viszonylag kis autót szeretnék aminek nincs kifejezetten "doboz" formája. Illetve ne fogyasszon sokat és ne kelljen havonta szervizelni. Az is fő szempont, hogy legyen biztonságos. 2 autó ami nem jöhet szóba az a Suzuki és a Fiat Multipla.

2019. júl. 21. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriába gondolkodsz?
2019. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Yaris
2019. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Anyu max 2 milliót szánna rá, de én nem szeretnék ennyiért, főleg nem elsőt. Szóval egy olyan 800 ezer, vagy nagyon kicsit fölötte.
2019. júl. 21. 13:05
 4/23 anonim ***** válasza:
Yaris, golf, clio, fabia, corsa etc.
2019. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

"Anyu max 2 milliót szánna rá, de én nem szeretnék ennyiért, főleg nem elsőt. "


Nagyon okosan gondolkodsz: első autóval gyakorlatlan vagy, nekitolatsz valaminek esetleg, stb., valóban nem érdemes mindjárt hiper-szuper autót venni. Suziku jó lehet, meg a Volkswagen Polo.

2019. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

A drágább autó, újabb, tehát biztonságosabb is.

Egy baleset esetén lehet, hogy a 2 milliós autóból sérülés nélkül szállsz ki, a 800 ezresből meg -1 lábbal.

Ha van rá pénz, akkor inkább a drágábbat válaszd.

2019. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél C vectrát ha tetszik, olyat válassz amire ha kell (mert tuti kelleni fog akármit is veszel) akkor szívesen költesz rá
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Miért tolatna neki bárminek is attól,hogy friss a jogsija? 17 évesen, nő létemre nem tolattam neki semminek, egy fris jogsis nem egyenlő egy bal.fasszal
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

A suzuki swift jó kis autó persze csak az MK4-es


De ha tényleg nem szeretnél suzukit akkor Ford Fiesta vagy Opel corsa, esetleg skoda fabia


A Corsa-t nem jó vezetni, kicsi és kényelmetlen


A Fiesta-nak nagyon jó úttartása és kormányzása van, de elvileg nagyon kemények az ülések(szerintem nem de mindekni ezt mondja)


A Fabia kényelmes "aranyközépút" mert a vezetése átlagos és az ülés is. Viszont sokan nem szeretik a belsejét a rossz anyagok miatt



(Azért nem írtam a motorokról mert abból is rengeteg van és valaki úgy is beszólna)

2019. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen friss jogsival ne akarj kocsival menni suliba 75 km-re. Tömegközlekedés, vagy kolesz ajánlott.
2019. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!