Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyosung milyen márka? Megbízható?

Hyosung milyen márka? Megbízható?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok.
2010. júl. 11. 10:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalattal nem tudok szolgálni, de sok ismerősömnek van ilyen motorja. Sokan előszeretettel le 'kínaizzák', holott semmi köze Kínához. Dél-Kóreai gyárról beszélünk. A jelenlegi koncepcióik (GTR 125/250/650 és ezek Naked változatai) rendkívül kiforrott erőforrással rendelkeznek, amelyeknél már rendkívül kicsi a meghibásodási arány. Így a Hyosung már nem egy szerviz igényes motor. A Cruiser/Chopper motorjaikról nem igazán tudok tanácsot adni, mert azokat nem ismerem de szerintem azokban is teljesen meg lehet bízni. A GTR 125-nél figyelhető meg az hiba (ha esetleg ilyet akarnál venni) hogy egy viszonylag nyomatékszegény motorhoz nagy kasztnit építettek (vesd össze pl a Honda CBR 125-el) így folyamatosan pörgetni kell ami sem a motornak, sem a fogyasztásnak nem kedvez. Én csak ajánlani tudom ezt a márkát. És ne higgy a 'kinaizóknak'. Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem kínai,de kínaiból is van jó.Én konkrétan az 50es csoportra gondoltam, sf50-re
2010. júl. 11. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
nem GTR 125, hanem GT 125 R. esetleg GT 125 naked :)
2010. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokra nemmentem vele
2010. júl. 11. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Motorkerékpárokat forgalmazok és szervízelek 1992-től.Sok minden megfordult a kezem alatt, a Jawa Mustangtól az új Yamaha V-maxig.Kereskedésembe jelenleg kb 280 motor van, és hetente 20-at szervizelünk.3 éve számítottam be egy SV 1000 be egy 650 Hyosungot, azóta nem tudom eladni.A szervizeléséről meg annyit, hogy ha rendelek bele alkatrészt, az importőr 4 hét alatt szállítja, ráadásul olyan minőségben, hogy a 6. osztályos fiam technikaórán különbet készítene vasfűrésszel.Ha akarsz venni egyet, adj érte egy zacskó cukrot.
2010. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen,és mégis bírják.
2010. júl. 12. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!