Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Jawa mustangban hogy vannak...

A Jawa mustangban hogy vannak a sebességek?

Figyelt kérdés
Nagyapámtól kaptam egy jawa mustangot, elég kezdő motoros vagyok, de már motoroztam, és az a nagy bajom hogy csak 2 sebességet találtam meg benne eddig, állítólag 3 van benne az az érzésem hogy az 1-est nem lelem szerintem, mert legfelül nekem szerintem a 2-es van utána üres majd 3-as legalul.Miért nem találhatom meg benne az egyest ? Nagyfater azt mondta minden sebesség között van egy üres.Akkor legfelül kellene lennie az 1-esnek ? Lehet hogy valami elállítódott a váltókarnál, vagy a rudazatnál, vagy belül a váltóban ?
2010. júl. 10. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyáírilag : fel 1 aztán le 0 le 2 le 3


Am nekem is a simómban nemtom h van de nekem ilyen: le 1 aztán fel 0 2 0 3 :O

2010. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mustang:

1

N*

2

3


Simson:

4 (ha 4 sebességes)

3

N

2

N

1



*N: Üres.

2010. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen motorom volt,kb 15 évig nyüstöltem tehát kiismertem alposan. mikor megvettem úgy jártam mint te,nem találtam a 3. sebességet, volt hogy kettesben mentem hazáig.Mert szerintem te is a 3.-at nem találod nem pedig az egyest ahogy írod,ezt rosszul gondolod.A probléma az hogy miután berakod kettesbe, a váltóban lévő egyik rugó gyenge és általában nem húzza vissza középállásba a váltókart és ezért nem birod hármasba rakni.Ez tipushiba de egy kis trükkel megoldható.Miután beraktad kettesbe és huzatod,a cipőd orrával egy picit emeld meg a kart és így segitsd középállásba.De ne sokat emelj rajta mert akkor kiveszed üresbe.Legjobb ha nem emeled el a lábad a lábtartóról csak megbillented a lábfejed egy kicsit és a cipőd orrával emeled meg egy kicsit.Jó motorozást!
2010. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Azt elfelejtettem írni hogy miután középállásba húztad a kart és a fordulatszám is mefelelő,értelemszerűen válts 3.-ba lefelé taposással.
2010. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkiinek, Utolsó válaszolónak főképp, gyanítottam valami ilyesmi dolgot, már félúton magamtól is kezdtem rájönni a dologra, hogy valami i8lyesmi lesz köszi még egyszer!
2010. júl. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!