Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb gépműhely...

Melyik a legjobb gépműhely Budapesten?

Figyelt kérdés
Hengerfej felújítás előtt állok és megbízható, precíz gépműhelyt keresek.

2019. júl. 8. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ősi indián mondás, hogy jó gépműhelyt ott lehet találni, ahol mezőgazdaság működik. Mikor legutóbb néztem Budapesten nem volt túl sok Csepel, Zetor vagy Belarusz nagygép. Személygépjárművek motorfelújítása az ipar kisebb részét teszi ki, nem erre szakosodik a többség, csak melléktevékenységként végzik. Ettől függetlenül persze biztos vannak Budapesten is gépműhelyek, de olyan híres-neves céget akinek neve hallatára az egész országban elismerően csettintenek nem ismerek.
2019. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a nyolcadik kerületben van néhány...ezek zömmel picékben vannak...én a Kőris utcában találtam egy kiválót. De ott a gúgli, beírod, hogy hengerfej-javítás pesten.
2019. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Bár nem a legolcsóbbak, de ők profik. A nagy múltú Dedeó gépműhely utódja. Már többször újíttattam fel velük hengerfejet meg egyéb motor alkatrészeket és sosem volt probléma.

2019. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!