Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi csörög a keréknél, féknél?

Mi csörög a keréknél, féknél?

Figyelt kérdés
Golf 3-nál a jobb első keréknél egyenetlen úton, főleg kátyúba hajtva hangosan csörög valami, mintha valami nem lenne jól a helyén, eltört volna vagy kiesett volna. Mi lehet ez? Hol keressem a hibát? Ha megrugdosom a kereket akkor is hallatszik. Egyik barátom azt mondta a féknél lesz a hiba, hogy valami letört, a másik meg hogy a fékbetétnél valami rezgéscsillapító lemez kiesett vagy mi..

2019. jún. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ne lepődj meg, eleve nagyon rosszul indítottál. Még egy válasz sem érkezett, de már elkezdtél fogyatékosozni meg sértegetni másokat, nem tudom, hogy ha ilyen tapló módon indítasz akkor mégis mi a francot vársz? Segítséget kérsz és támadsz. Javaslom ne legyen ekkora arcod.


Amúgy meg porvédő lemez, vagy fékbetét lehet szerintem.

2019. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#2 kommentelő, te vagy az első normális válaszoló, neked köszönöm!

Ha szerinted nagy az arcom, vagy rosszul indítottam, akkor te vagy az, aki keveset jár erre az oldalra. Sok kérdést tettem már fel és sok kérdést olvastam már el ezen az oldalon, úgyhogy megvan az okom miért így indítok, neked el is mondom mert látom neked nem erre áll fel ha valamiről nem tudsz, ami nem is lényeges. Rengeteg lett itt az önjelölt oktató, a tipikus megmondó ember, az a fajta, aki azt élvezi, ha beleköthet valamibe vagy csak szimplán egy k*cs*g. Ez nem a gyakorioktato.hu, hanem a gyakorikerdesek.hu, arra való, hogy az emberek egymásnak segítsenek, a kérdező által feltett kérdésre és a megadott adatokkal. Semmi más, ha tudnak valaszolnak, ha nem, akkor tovább lépnek, ezt jelenti a segítség, nem pedig azt, hogy mindent meg indokolva mit miért csinált az illető és mi miért van, hogy ez a kérdés fel lett téve. Ehhez senkinek semmi köze és a kérdés megválaszolásában sem segít. Röviden ennyi, hogy miért így indítok, remelem érted már, hogy nem az én arcom nagy, hanem a többiek f*s*a túl kicsi és itt élik ki magukat.

2019. jún. 27. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az a legértelmesebb válasz amitől mereven elzárkózol... Egyébként ha rossz úton amikor csörög menetközben egy kicsit fékezve haladsz (gáz+fék) akkor abbahagyja a csörgést? Mert ha abbahagyja akkor a fékben csörög valami. Nyereg vagy betét
2019. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és igen, olyankor teljesenegszunik a csörgés, legyen bármilyen rossz út
2019. jún. 27. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Azt magyarázd már meg nekem, hogy egy normális hangvételű válaszra miért kell ennyire agresszíven válaszolni, szidni és hisztizni? Hisztérikákat megszégyenítő drámát csapsz itt. Senkit nem érdekel sem a munkád, sem a szabadidőd, elhiheted. Túlreagálod, nem kicsit. Amúgy meg ha van itt időd irogatni, akkor kellene legyen 10 perced arra is, hogy megnézd az autót.
2019. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!