Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hamis motorolajok?

Hamis motorolajok?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol vásároljak motorolajat hogy biztos hogy ne legyen hamis?

2019. jún. 27. 06:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy a zsu ,vagy a kovács autóalkatrész webáruháztól rendelnék,ez kellene:

ELF Evolution 900 SXR 5W-30 5L

2019. jún. 27. 06:36
 2/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb, ismertebb autós boltok, webáruházak biztos nem fognak ezzel szórakozni. Piacon, "no-name" itthoni és külföldi gyanúsan olcsó oldalakról nem rendelnék olajat. Zsu.hu-ról én is szoktam olajat is venni. Soha nem volt semmi gondom vele.
2019. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:

Így van, ismertebb oldalról rendelj, kevesebb az esély, hogy hamis olajat kapsz.

Én az Olajcentrum.hu-ról szoktam. Van boltjuk is meg online is rendelhető.

2019. jún. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem beballagsz a budaörsi osan áruházba, és számtalan hamaisítatlan olaj közül válogathatsz..még sustina is van..


Amúgy nem úgy kell elképzelni a hamisítást, hogy sufnik félhomályában literes flakonokba töltik éhező vendégmunkások az igenszar olajat, hanem hordós tételekről van szó..

2019. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb vebáruházak nem fognak átcseszni!
2019. jún. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem A Zsu alkatrész webáruházt azt mondja hogy a Total Hungáriától vásárolják így biztos hogy nem hamis.
2019. jún. 28. 09:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké a TOTAL Hungaryt is megkérdeztem, tőlük rendelik az olajat a zsu és a kovács webáruház is,tehát biztos hogy eredeti az olajuk.
2019. jún. 28. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt írtuk mi is. Az ismertebb, nagyobb webáruházak általában hivatalos viszonteladók. Nem a piacra járnak ki árut beszerezni. Nem érné meg nekik. De akkor te is megbizonyosodtál róla. :)
2019. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!