Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsival kapcsolatos kérdés?

Jogsival kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken kezdem a jogsit,akk iratkozok be.

Na most ma elkezdtem gyakorolni a kresz programmal,és eddig 55 pont-ott és 47 pont-ott szereztem.1 szer átfutottam a könyvet is.

Ha minden nap gyakorlok egy héten keresztül,meg majd a tanfolyamon is gyakorlunk,akk szerintetek sikerülni fog a vizsga?

Egy nyíregyházi,16 éves srác(augusztus 30 án lesz 17:D)


2010. júl. 8. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem lesz semmi probléma. Annak is sikerül, aki a tanfolyamon találkozik először a kresz szabályokkal, neked is menni fog, no para!!!!!!!

Sok sikert a vizsgákhoz és balesetmente közlekedést!

20/L--------3 éves, bukásmentes jogsival

2010. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én mikor oktatásra jártam, a gépnél 1x nem sikerült úgy kitölteni, h átmenjek, mikor meg elmentem vizsgázni elsőre átmentem...
2010. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szia

szerintem sikerulni fog


kuldesz linket hogy hol gyakorolsz?

2010. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha mindent úgy csinálsz, ahogyan leírtad, plusz még az oktatáson is nyitott szemmel, füllel ülsz és nem vagy totál debil, akkor sima ügy lesz.


Ha meg valamire mégsem tudod a választ, akkor mindig a leghosszabbat válaszd, tuti :D

2010. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

olyan progival gyakorlok ahol a tanfolyammal:D

az jo nem?

2010. júl. 8. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ne csak a kérdéseket magold be és rájuk a választ, hanem könyvből értsél meg minden szabályt (főleg az elsőbbségi szabályokat) mert később a forgalomban már az autód, a jogsid, vagy akár az életed múlhat rajta, ha hiányos a tudásod.
2010. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagyon sok tesztet csináltam, valami 200-at? :) a végén egy teljes tesztsort már olyan 5-6-7 perc alatt lenyomtam. minden nap végignyomsz 1-2 tesztsort az elég jó :) az a helyzet, hogy két teszt alapján még nem reális, mert a kérdéseket véletlenül adja a gép, lehet hogy pont könnyebbeket kaptál. én kb. az 50. tesztsor végigcsinálása után is találkoztam még ismeretlen kérdéssel, sőt a 100. után is. de az biztos, hogy minél többet fogsz gyakorolni, annál jobban fog menni. és valóban ne csak a tesztre készülj, mert azt utána el fogod felejteni (már sokra nem emlékeznék, pedig májusban vizsgáztam) viszont a könyv fontosabb fejezetei a fejemben vannak... sztem úgy célszerű csinálni, hogy csinálsz egy teljes tesztsort, majd egy fejezetet (pl.: megállás) aztán megint teljes tesztsor, megint egy fejezet. És így szépen végigmész a fejezeteken, akkor tuti minden kérdéssel fogsz találkozni legalább egyszer. a válaszok egyébként vagy logikusak, vagy valóban a leghosszabb a jó :)
2010. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz nehéz. Tuti átmész, sok sikert
2010. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!