Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek Lada Priorát?

Vennétek Lada Priorát?

Figyelt kérdés

Egy magyar teszt: [link]

Vennék egy új autót, és nem tudom hogy ezt vegyem-e meg vagy keressek valami mást. 3 millióért minden van benne, ami csak lehet. Ha nem vennétek meg írjátok meg miért és a véleményeteket róla.

A tesztet érdemes elolvasni. :D


2010. júl. 7. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
2.700.0000 ért nevetségesen sokba kerül.Inkább vennék egy 1,3 Suzukit ennyi pénzből mint egy Ladát.Csak nézzétek meg a formáját tiszta röhejes és a törés teszt se győzött meg.Úgy hajlik a kasztnija mint a karton lap!
2010. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem vennék, de csak azért mert nem jön be a külseje, és azért az autóvárlásnál nálam az is szempont, hogy nézzen ki valahogy, ne csak kényelmes, meg olcsó legyen.

De ha a kérdésed arra irányul, hogy Ladát vennél-e akkor, ha tetszene igen.

2010. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, de:

abban a 2.7 millió forintban van 4 elektromos ablak, elektromos tükrök, ülésfűtés, ködlámpák, alufelni, stb. Ha az extrákat nézzük jobban megéri, mint bármelyik suzuki. Plusz 300 ezerért kapsz bele klímát és ABS-t. Szerintem az árával nincs gond, de viszont elég elavultnak néz ki, az igaz. Azon is gondolkodtam hogy megvárom az új Swiftet és ha az olcsó lesz, akkor azt veszek, ha pedig drága, ezt.

2010. júl. 7. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

nem néztem meg/olvastam el a tesztet, de FELÁRAS ABS???? az utolsó szar furgonban is alapáron benne van


számomra innentől komolytalan..

2010. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3millióért inkább veszek 9db 1.3-as 100LE-s Swift GTi-t. Aztán az ülésfűtéssel mire mész?
2010. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Soha! Inkább vegyél 1-2-3 éves valamilyen másikat!

Példák rá:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

A 16:54-esnek teljesen igaza van. Veszek egy 2-3 éves Kiát, garancia is van rajta, jobb mint egy Priora.

Elmentem Kecskemétre kipróbálni. A kocsi tetszett, de a váltójával nem voltam elragattatva, kicsit elavult konstrukció az egész. Inkább ennyi pénzért veszek egy használt fullos cee'd-et és ez jó lesz. A Ladába az a legjobb, hogy tökéletesen megfelel a magyar utakra. Nagy a hasmagassága és a futóműve is jobb.

2010. júl. 8. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennek igazán örülök, mert nekem is egy 1,5 éves majd' fullos cee'd SW-m van! [link]

És ha megveszed, akkor nézz szét a [link] -n, ők segíthetnek Neked találni jó használtautót!

2010. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

09:39-nek: [link]

Ezt fogom megvenni. Pont helyben van.

2010. júl. 9. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig tanácsolom, hogy irány egyrészt a ceedclub, másrészt azt jobb ha tudod, hogy elég kevés extra van benne!
2010. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!