Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk! A lányoknak nem fiús ha...

Fiúk! A lányoknak nem fiús ha van motoruk? Mondjuk egy 50 köbcentis? Nektek ez mennyire jön be?

Figyelt kérdés

Szeretnék motort de anyám azt mondja hogy ez túl fiús :S

Pedig nekem nagyon bejön,ti mit gondoltok?


2010. júl. 7. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

milyen Apriliát néztél ki? RS? vagy RX? SX? =) lécci majd írd le.


sztem 125ös robogó egyáltalán nem fiús. az 50es sportrobogó sem. inkább vicces :D a nevébe bennevan, hogy Sport, és köze nincs hozzá :D ki látott már automata verseny/sportmocit? :D


és én írtam, hogy ha teheted, akkor inkább valami szolíd 4t 125ös ("min. 125-ös"). az 50est gyorsan megunod. esetemben kevesebb mint 2 hét, és nem robogó, 6 sebességes.


nekem személy szerint nem tettszenek a robogók, de nem fogunk nekedugorni, ha robogót akarsz :D milyet választottál??? =)

2010. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na halihó :)

Szóval Aprilia RS 50 (L)

:D ezt a mocit akarom :D

2010. júl. 8. 21:00
 13/16 anonim ***** válasza:
ezzel megörvendeztettél :D örülök, hogy nem azokután a kotlókergetők után érdeklődsz(robogó :D). szeretni fogod az RS-t :) jó kis moci. a 90et, kisebb súly alatt a 100at viszi. kezdésnek nem rossz. és legalább megtanulsz válani. jó döntés :P
2010. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem FJR 1300 Yamahám van, a barátnőmnek meg Fazer 1000 Yamahája, és egyáltalán nem fiús:-!!!
2010. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szuper már alig várom :)
2010. júl. 9. 12:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Eggyáltalán nem fiús.Sőt menő :D én 14/fiu vagyok és nekem is van eggy 50cc-s aprilia rs50-em :D!
2015. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!