Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk! A lányoknak nem fiús ha...

Fiúk! A lányoknak nem fiús ha van motoruk? Mondjuk egy 50 köbcentis? Nektek ez mennyire jön be?

Figyelt kérdés

Szeretnék motort de anyám azt mondja hogy ez túl fiús :S

Pedig nekem nagyon bejön,ti mit gondoltok?


2010. júl. 7. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nagyon bejönne :) szerintem "nem fiús". ha a kérdésre olyan válaszok fognak érkezni, hogy csak robogót/max50cc... ne törődj ezekkel :) ajánlom a váltóst, és nem max 50 cc. sőtt! ha teheted, és csinálhatsz nagyobbra jogsitm, akkor én inkább aztmondom, hogy min. 125 ccm-t :D ez már élvezhetőbb. lány miért ne motorozhatna? és robogót ne. szerintem akkoris, ha lány vagy, inkább valami váltóst. 1-2 megtanulod használni. sok sikert a szüleid rábeszélésére! :P
2010. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

de, fiús.

ha azért akarsz motorozni merthogy az "bejön" a fiúknak már gáz..

anyudnak igaza van, félt, és jogosan.

azt gondolom hogy a motorozás egy életforma, és nem "menő-nem menő" kérdés

ja és hogy elég a divatmotorosokból.

2010. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én is lány vagyok, 13 éves. Apukám ilyen autós-motoro-gokartos férfi, szóval nekem is kell motoroznom gokartoznom és autóznom is. De végülis bejön nagyon :)

Nekem is 50-esem van, igaz crossmotor, és szerintem nem fiús. Ha egy férfi tud főzni, mosogatni, bevásárolni vagy vasalni, akkor az már lányos? Győzködd anyukádat!

2010. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hoppá. életforma? miféle életforma? magyarázatot kérnék. és mért gondolod, hogy azért akar motorozni, mert menő? honnan tudod, hogy nem élvezetből tenné? szerintem, egy lány aki szereti az adrenalint, ugyanúgy tudja élvezni a motort, mint egy fiú. és egy fiú ugyanúgy be tud tojni a hátsó ülésen, mint egy lány. ne csináld itt a nagy izét, hogy a motorozás csak fiúknak való. és a későbbiekben milyen jó lehet elmenni pl. túrázni a pároddal 2 motoron? :) azért még azt a "motoros életforma" izét elmagyarázhatnád :)
2010. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
úgyértve életforma.. hogy a motorozást szeretni kell. nem azért mert "hűű megyek mint állat és msot sokan menőnek gondolnak" hanem azért, mert egy másfajta "világba" kerülsz ezáltal. erre gondoltam volna, és csak azért írtam mert elegem van a városi vagányokból akik hozzáértés 0 szinten búgatják a robogóikat balesethelyzeteket teremtve hogy ezzel imponáljanak a csajoknak/pasiknak. voltam már együtt rutinvizsgázni csajjal, azt se tudta megjegyezni hogy kell olajat cserélni stb.. kérdeztem hogy miért akar motorozni.. "hát hogy menőbbnek tűnjön".. pff, na ilyenekre gondoltam az előbb. ha ez nem áll fenn, akkor hajrá, nemszóltam.
2010. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
persze, vennak ilyenek. de nem mindenki. nem tudhatod, hogy a kérdezőnek mi jár a fejében, mért akar motorozni. Yamaha XJ6 diversion-on nem érzek semmiféle motoros életérzést meg életformát. ennek ellenére szeretem. a motort, a vezetését, meg a gyorsulást, amit tud nyújtani. és szeretek motorozni, annak ellenére, hogy ha felülök rá, nem kezd el csillogni körülöttem minden, meg szólni a romantikus zene... szerintem semmi rossz nem lenne belőle, ha venne valasmi sebességes mocit :) az nem robogó. kicsit fejlettebb kategória :) egyébként köszi a magyarázatot :)
2010. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,de azért bátorkodom válaszolni :)

17 éves vagyok és úgy tervezem,hogy jövőre leteszem a jogsit motorra is.Ugyanis imádom a motorokat és meg karom tapasztalni a motorozás élményét:)

Szerintem ha robogót veszel,az még abszolút nem fiús.Viszont ha min.125-öset,az már egy picit az,és főleg nagyon vagány:)

Szerintem nincs azzal semmi baj,ha egy lány motorozik,és szerintem a legtöbb fiúnak is bejön,úgyhogy emiatt ne aggódj:)

2010. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első kommentelőt aki ilyen pozitívan írt a motorozásról :)

Nagyon nagyon bejön és nem azért mert húúúde menő :)

Már régóta szeretnék apukám bele is ment mert neki van egy pár motorja de anyukám hát az egy másik téma :( :)

De mindenesetre már ki is néztem magamnak egy Apriliát

(50 köbcentiset) és reménykedek benne hogy csaj összejön ez a motorosdi.Imádom a gyorsaságot *.*

2010. júl. 8. 14:55
 9/16 anonim ***** válasza:
a robogó egyáltalán nem fiús.- sokkal inkább lányos.
2010. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát akkor sok sikert az apriliádhoz. csak tanuld meg kezelni az "erőt".. sajnos sokan csak imádni tudták a gyorsaságot, de kezelni nem.. ésszel és nem lesz gond
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!