Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánljátok a Yamaha Dt 50-et?

Ajánljátok a Yamaha Dt 50-et?

Figyelt kérdés
Full kezdő vagyok, jogsim nincs , de majd szeretnék csak addig szeretnék egy motort ez jó kezdésnek???
2010. júl. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha 50esre szeretnél jogsit, akkor tökéletes :) de megéri várni +1évet 125ösre, mivel az 50est gyorsan megunod. nekem 2 hét se kellett hozzá. egyébként kezdeni jobbat nem is találhatnál :) örülök, hogy nem a kereekesszékek/kávédarálok után nézelődsz :P
2010. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! 13/F vagyok, és jelenleg egy DT50-essel szoktam crossozni. Teljesen megbízható, és strapabíró motor. Üzemagyag, Olaj és más nem is kell hozzá! Csak ajánlani tudom!
2010. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nekem azfalt kell arra is tökéletes?
2010. júl. 7. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
ha lecseréled a gumikat utcaira akk aszfaltra is tökéletes lesz
2010. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem remek tanulómotornak, nekem is az volt (újabb fajta) csak mivel meg lett nagyobbra a jogsim ezért eladósorba került nagyon megbízhatóak, de mégis csak egy 50es csoda nem lesz de élvezet vele menni, bátran ajánlom:D
2010. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És úgy hogy váltani semmit nem tudok?? csak 2 évig quadoztam + fél év babetta??
2010. júl. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!