Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te megengednéd egy friss...

Te megengednéd egy friss jogsis haverodnak, hogy vezesse az autód?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem adom oda.

Nekem azt tanították hogy:

Pipát, bicskát, csajt, autót nem adunk kölcsön.

2019. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkért, hogy kipróbálhatja e a kocsim, igent mondtam, mondjuk nem lett semmi gond, meg amúgy is, hogy lesz tapasztalata ha nem engedem? Pl. engem targoncásként ma rúgtak ki, mert vizsga óta nem ültem targin és szerintük lassú és tapasztalatlan vagyok, mondtam, hogy oksa, alszok négyet és álmomba gyakorlok..
2019. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A mostani autómat biztos nem, mert én úgy vigyázok rá mint a szemem fényére, de ha egy olcsóbb autó lenne amit nem sajnálok azt simán. Had gyakoroljon.
2019. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Én még másnak sem, nem hogy friss jogsisnak. Ha valami történik, akkor az én károm lesz. Az én biztosításom drágul. Nekem kell fizetni a javítást, ha nem totálkáros, persze lehet pereskedni..De éveket ezzel eltölteni, és a folyamatos stressz...kell a francnak. Szóval csak én vezetem így az én felelősségem, ha történik valami. Amúgy is. Más mellett se szívesen ülök, mert ültem már hülyék mellett... szívesebben vezetek én mindig..max attól felek néha, ha szemben jön egy hülye.... De akkor még inkább bele az árokba, mint frontálisan neki.
2019. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Riki miller válasza:
Miért is ne" az életemet is sokszór rábízom
2019. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!