Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek nincs a háztartásában...

Akinek nincs a háztartásában autó, annak mekkora esélye van megszerezni a jogsit?

Figyelt kérdés

Tehát ha a környezetében senkinek sincs /nem lehet azokén, attól még sikerülhet elvégezni a jogsit?

Az oktatóval végigcsinált órák mennyire elegendőek?(Gondolom jócskán kell pluszóra)


2010. júl. 6. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

ezegyénfüggő

van akinek 10 is elég van akinek meg 50 se, szal ezt nem lehet megmondani

2010. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, elegendő. Sajnos amit most oktatnak, egy kalap sz.rt ér. Ennyi erővel egy vezetni tudó is meg tudná mutatni az alapvető tudnivalókat. Semmiféle technikai oktatás, váratlan helyzetekre felkészítés nincs. Szerintem a mostani oktatás színvonala nagyon silány.
2010. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk volt autónk de sose vezettem amíg nem volt meg a jogsim. Csak az oktatóval gyakoroltam, és csak a kötelzőt és sikerült elsőre, szóval meglehet, de tényleg nagyon egyénfüggő mert ugyanannak az oktatónak másik tanítványa egy csomó plusz órát vett és így is háromszor megbukott.
2010. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vészes! Amilyen autón vezetni fogsz úgy is más lesz mint amin gyakorolnál.. Én se vezettem mielőtt elkezdtem a jogsit csak párszor össz vissz 1 órát max és mégis sikerült! :) Viszont ha nincs kocsi senkinek akkor lehet egyenlőre felesleges letenned, mert utána nem lesz min gyakorolnod.
2010. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, de én se vezettem előtte. Minden meglett elsőre. Utánna több hasznát veszed rutinszerzés céljából.
2010. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk van kocsink de nem gyakoroltam rajta amikor tanultam vezetni.

Előtte kipróbáltam és kész.

2010. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A jogsi megszerzését még kevésbé befolyásolja az "önszorgalom". Legalább is ha nem akarsz nagyot kockáztatni és kimenni a forgalomba jogsi nélkül (amit nem ajánlok).

Inkább utána jó, ha van ki mellett elsajátítod a normális vezetést. Amit forgalmi órán tanulsz, az sokszor csak dísznek van pl.: nézz bele a holt térbe minden kisebb-nagyobb irányváltásnál. Van amikor természetes, hogy benézel, de van amikor kifejezetten életveszélyes.

Szóval ne aggódj, nem nagy ügy.

2010. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy azt mondta az oktatóm, hogy holnap mehetnénk vezetni. Én igent mondtam, mert szeretnék már. Még nem volt rutin órám, de fogalmam sincs mit kell majd csinálni. Még beindítani sem tudom...

Nagyon nagy lúzernek fog tartani ha ilyen dolgokat nem tudok?

2010. júl. 6. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
nem fog lúzernek tartani. megkérdezi vezettél-e már, és ha igen, mennyit. ez csak azért kell neki, hogy be tudja lőni a tudás szinted. megmondod hogy még semmit sem vezettél, semmit sem tudsz. szépen mindent el fog mondani, onnan kezdve hogy mi a kormány, hogy fogjuk, melyik pedál mi, hogy kell beindítani, leállítani, seb.be tenni, stb...:)
2010. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan esélye van. Nem is értem a kérdést.

Én sem vezettem soha a saját autónkat, amíg meg nem volt a jogsim. Egyébként meg tilos is. Legalábbis közúton.

2010. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!