Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 21 éves és 85 kg vagyok Cross...

21 éves és 85 kg vagyok Cross motort szeretnék venni de fogalmam sincs, hogy most 125 2t vagy 250 2t/4t? Mert ár/kategóriában szinte ugyanaz. Crossmotoros tapasztalatom kb.15 perc és

Figyelt kérdés

kiskoromban faternak a jawa motorjával motoroztam sokat 125cc quad tapasztalatom 4-5 év


És még egy olyan érdekelne, hogy milyen márkát ajánlotok és milyen évjáratot?



2019. máj. 2. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
125 2t és a 250 4t is megfelelne neked,de öregebb motorokból nem ajánlom a 250 4t-t.Nagyon drága a szervizelése ezeknek a gépeknek.Egy 125-öst jóval kevesebb pénzből felújítod.Amugy nagyon erősek ezek a 125-ösek csak kell tartani a megfelelő fordulatot.Márkát nem ajánlok mindegyik jó lehet ha karban volt tartva.Ktm-nek annyi az előnye hogy jó az alkatrészellátása.1500-2000euró környékén már található normális állapotú 125-ös.
2019. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én egy 250-es 4t yamaha yz-vel kezdtem.Nagyon megvoltam vele elégedve.
2020. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!