Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert csinálja ezt az autom?...

Miert csinálja ezt az autom? (2.5 v6 TDI)

Figyelt kérdés
Reggelente jol huz, aztan van egy pont es mintha elvettek volna az erejet es tuti hogy nincs meg a gyari 163 loero, meg 140 sincs szerintem. 120-nal letilt padlogazzal, allo helyzetbe porgetem 4000-nel leall. A turbo tengelye mozog 1-2 mm-t. Vezerles cserelve, huto cserelve. A turbo gaz elvetelkor furcsa hangot add ki a szivocso felol. 00575 hibakodot dobja ki. Van rajta egy chip de azt szerintem elrontottak. Ez elott amikor hozzam kerult az auto, 3000-nel tobbet nem porgott. Megcsinaltak a legtomegmerot kellett beallitani. Audi A6 2.5 TDI 163 lo 2003.

2019. ápr. 29. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívónyomás érzékelő, vagy másnéven MAP szenzor, a hibakód ezt jelenti. Aztán hogy valójában mi a baja, kitudja, ez a motor minden szarság miatt képes vészüzemmódba váltani, azért nem megy 120 felé. Mindenesetre ezt a szenzort érdemes cserélni, hátha az a baj. És én azonnal gyári programot tennék rá, bár én chip ellenes vagyok. Nagyon gyakori probléma még ennél a motornál az üzemanyagpumpa problémája, a sógoromé pl mindig akkor váltott vészüzembe, ha az üzemanyagtank mennyisége 50% alá csökkent, de neki is volt probléma a turbóval (teljesen elkormolódott) és az adagolókat is kellett állítani. Bár ez a 163 lovas motor ami neked van, ezek kevésbé problémásak, hátha nem olyan nagy a baj.
2019. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi. Megprobalok szerezni egy olyat. Az uzemanyagon enis gondolkodtam, lehet keves neki a kaja amikor odalepnek neki vagy nem tudom. Alig huz.. foleg amikor letilt mintha turbo nem letezne.
2019. ápr. 29. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!