Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud olcsó gázolajat?

Valaki tud olcsó gázolajat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
te figyelj basszus, ilyen kérdést kiírsz és utána csodálkozol ha megjelennek nálad ??? nemtom felfogni se hogyan lehet ennyire naiv valaki ... az IP alapján semmi perc alatt megvagy !!!!
2010. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze!Keresd meg melyik benzinkút adja a legolcsóbban!A többi ahhoz viszonyítva már drága!
2010. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van kb 30liternyi megmaradt, amit nem tudok felhasználni, mert benzines autóm van.

Van aki szerint tilos eladni. Pedig benzinkúton vettük, tehát áfa, adó be lett fizetve utána. És nem is kereskedelmi mennyiségről van szó.

Úgyhogy most csak úgy tárolom. Felhasználni nem tudom, eladni tilos, kiönteni tilos.

2010. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen, itt minden tilos :)

idd meg :DD kész téboly komolyan, és fel nem foghatom miért nem lehet eladni másnak 30 litert, tiszta horror

2010. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen... pedig van olyan a családomban, aki adó és pénzügyekkel foglalkozik. Jó, mondjuk nem kifejezetten gázolajjal. Ő mondta, hogy szerinte nyugodtan el lehet adni, mert nem számít kereskedelmi mennyiségnek a 30 liter. Talán 200eFt alatt még az adóbevallásba meg se kell említeni.

Én fel is tettem apróhirdetési oldalra. Erre pár nap múlva kaptam egy privát üzenetet, hogy azonnal töröljem a hirdetésemet, ha nem akarom hogy az illető feljelentsen, mert akkor állítása szerint, mehetnék a börtönbe. :S

2010. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen olcsó diesel kutak. Pl Budapesten a Keresztúri útnál a Vasló mellett vagy az Ikarusnál Mátyásföldön a Margit utcánál. -10 forint/liter van ezekre kiírva. hogy milyen a minőség? Nem tudom itt inkább a teherautósok tankolnak szerintem akiknek számít.
2010. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma 18:43

Helyileg hol vagy:-)?

2010. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!