Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményed a robogókról?

Mi a véleményed a robogókról?

Figyelt kérdés
Nem az agyontuningolt kávédaráló hangúakra gondolok, hanem a szép gyári hangú 50es gépekre.
2010. júl. 4. 00:02
 1/7 anonim válasza:
Nekem van egy gyári(nak vett) Malaguti F12-esem és én imádom. Igaz egy kicsit sokat fogyaszt(4-5l akár) de ez néha betudható annak hogy nem teljesen szabályosan közlekedek (egyszer sikerült kicsikarni belőle a 90!-et), és az elektronikával is vannak problémák néha viszont megy mint a golyó és szerintem a vezetése is élvezetes :)
2010. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is F12-esem van és 3l-t eszik.

Full gyári és 80-at megy.

2010. júl. 4. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A nem tuningoltakkkal minden oké, de mikor lementem falura, és éjjel ott pörgeti a tuningolt robogót(prrmmprrmmm), hogy Ő most milyen vagány... Na azokon röhögök...
2010. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hulladék az összes. -vicces- az összes kis csíra aki azt hiszi hogy az agyon tuningolt robogójával milyen k.va menő :D - motorozáshoz nincs sok köze amit velük művelnek :)
2010. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az agyontuningoltakról van szó hanem a gyári gépekről.
2010. júl. 4. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra jó, hogy elmenj vele boltba, de a vagánykodókat utálom.

például az első:


90-et tudod mikor megy az 50-es malád? Ne a gyári óra alapján mondjuk már meg a tutit, hanem GPS, az hiteles.

2010. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17éve motorozok,elsősorban nagyobb gépekkel 125-900ccm-ig.Kb:1éve robogózok de nagyon tetszik, előtte soha nem próbáltam robogót nem is érdekeltek.De kellemesen csalódtam bennük,igazi kis versenygépek.(200-300km-es túrákat is lazán belehet vállalni vele)
2010. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!