Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné ilyen motort venni...

Megérné ilyen motort venni használtam 50ccm-ig?

Figyelt kérdés

B-s jogsim van. Kocsit nem tudnám fenntartani, új motorra sem lenne pénzem. A robogó nem rossz opció, de azzal max itt a környéken, 10km-es körzetben a városban tudnék furikázni. Mondjuk elég magas vagyok 190cm, és nemhogy hülyén néznék ki rajta, de sztem a térdeimet sem tudnám hova tenni.

Simson nem nagyon érdekel....


Neten nézegettem használt enduro-kat 50ccm-ig, jobbára közútra használnám.

Mit gondoltok róluk?


[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek most csak példák!!!!!!!


2010. júl. 3. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első és az utolsó motor gyanúsan olcsó. Általában 40-50 ezerrel többet kérnek értük vagy még többet.

Szerintem nem éri meg megvenni mert drága hozzá az alkatrész és ritka is. Mellesleg sokat is fogyasztanak. Nem egy ilyen enduro van amiben már elromlott az olajpumpa és keveréket tankolnak bele. Ha pont nálad romlik el akkor sokba fog az neked kerülni.


Robogóval nem csak 10km-es körzetben tudsz menni. Bármeddig el tudsz vele menni, de kb 200-250km-enként meg kell állnod tankolni.

Én nagyon meg vagyok elégedve a robogómmal, 3l-t fogyaszt és 80-at megy. Amúgy az enduro se megy többel. Olcsóbb a robogóhoz az alkatrész és van sisaktartó(!)

Azt nem tudom hogy elfér e a térded, ha azt mondod hogy nem akkor biztos mentél már robogóval.

Én 175cm vagyok és elfér a térdem.

2010. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy 50-es, 80as DT!!
2010. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!