Nektek mi az álom autótok? sport autótok?
Figyelt kérdés
Sport verda, ferrari,lambo stb...
Bogár..
Bmw...
2019. márc. 13. 19:11
1/9 anonim 



válasza:





Nem szeretem a sportverdákat...
de ha ki lehetne egyet próbálni akkor a Mercedes 300SL Gullwing-et választanám.
(Ha lehet sportautó kategóriába sorolni.)
2/9 anonim 



válasza:





Szeretem a veterán autókat, álomautóm, egy Gaz 13 Csajka. De ez inkább csak álom marad, régen is luxusautó volt és ritkaságba ment, így lepusztult felújításra szoruló példány már nem nagyon létezik. Felújított példány meg 30 millió.
Így marad a gyerekkori kedvenc autóm a Wartburg 353
6/9 anonim 



válasza:





Sok volt régen, ma már ilyen nincs.
7/9 anonim 



válasza:





1970-es évek legvégéről, 1980-as évek legelejéről való Porsche 911 vagy Porsche 930. Szerintem csodaszépek.
8/9 anonim 



válasza:





Céges autó üzemanyagkártyával. Más paraméter nem számít.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!