Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nos, tegnap nem volt erő a...

Nos, tegnap nem volt erő a kocsimban nem húzptt valamiért ahogy kellet volna nos újra inditottam a kocsit út közben akkor már volt ereje megint de mihont le kanyarodtam és lassitottam akkor már megint nem volt mi csinálhatja?

Figyelt kérdés
gyanakodom az elektromos részre vagy a turbó csőre is de nem tudom mi lehet tik mit mondotok rá ? valakinek valami ötlete?
2019. febr. 27. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

És miért a turbócsőre gyanakodtál?

De az a legegyszerűbb mert azt lehet is látni ha valami baja van.

És ha ez tönkre megy , nem fog megjavulni legközelebb sem.

2019. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó oké én csak gondoltam de azon kivül miért nincs ereje? ahányszor álló helyzetbe van a kocsi ha el indulok vele ? 15percet hagyom járatatni motort amikor le telt akkor el kezdem gázolgatni a 3000-es fordulatig nem megy fel,,, erő nélkül szar el indulni de ha le állitom a motort meg ujra akkor már van ereje akkor már bir menni de ha lassitok vagy valami akkor megint nincs
2019. febr. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!