Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó az Opel Astra H?

Milyen autó az Opel Astra H?

Figyelt kérdés
Olvastam róla véleményeket, de nagyon vegyes. Van a ki dicséri, van a ki nagyon szidja. Így nem tudok dönteni.
2010. júl. 2. 10:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

07-03 05:21 vagyok:

A drága sajnos abból ered h én szalonba hordom és nem egy sarki maszekhoz. Tudom h szakértő biztos és ami a legfontosabb megbízható kezekben van a kocsim. Viszont igen drága. egy olajcsere 25E Ft. holott magam is meg tudnám csinálni csak bukom a garanciát.


Idáig ami hiba volt:

Középkonzol világítás 2x ment el

Valamiért zabálja a xenon izzókat sajna

Télen megpadkáztam és teljes első futómű nagygenerál (igaz a cascora ment)

Ezenkívül semmi (leszámítva a "fogyó eszközöket" fékbetét, légkondi gáz, olaj, stb ezekért biza 2x-es árat kérnek egy maszekhoz képest.) Viszont eredeti vadonatúj GM alkatrészek vannak a kocsiban és ha meg is töröm akkor is elemcsere vadonatújakra és nem vmi bontott alkatrészes összehányt gány meló. Igaz többe is kerül tény.


A világítás gyakori halála tipikus Opel betegség ez itt is megvan. A xenon izzók ára húzósabb de 4-5 havonta belefér.


Sztem mindenképp megéri igaz a GTC Astrában a formája fogott meg. Az 5 ajtós egyáltalán nem tud lázba hozni semmi okom nem lenne h azt válasszam de a kasznit leszámítva az is ugyanolyan így lehet h abba sem csalódnék.

2010. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információkat.


Én egyébként 5 ajtósat szeretnék. Egy használt 4 éves, vezetett szervizkönyvest néztem ki, ami itt lett volna helyben, de pont az orrom előtt vitték el.

Most keresek valami hasonlót.

2010. júl. 7. 08:21
 23/23 anonim ***** válasza:
A legmegbízhatóbb az 1.6 benzines z16xer motorkóddal, ez az erősebbik 115le változat. Átlag fogyasztás: 6,5l
2017. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!