Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet ennyitől baj? (lent)

Lehet ennyitől baj? (lent)

Figyelt kérdés
Ha egyszer kb 40km-en keresztül csutka gázon mentem kymco agility (50ccm) típusu motorommal, majd kb 150km-en változó gyorsasággal haladtam (ez 1 nap alatt volt) lehet belőle baj? Nem ismerem a motort mert nem az enyém kölcsön kaptam, (tom hülyeség volt annyira huzni....)de azt vettem észre h nehezen gyorsul, meg talán egy kicsit hangos is. Nem tudom, hogy ezaz én hibám vagy alpból ilyen a motor...légyszi adjatok tanácsot, ha lehet olyan aki ért hozzá...köszi
2010. júl. 1. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
elvileg nem kéne baja legyen mert vízhűtéses. mondjuk így belegondolva 50es robesz 40km csutkagázon. háát nem tom, szerintem nem lett semmi baja. Ha a 40km csutkázás után nehezen gyorsult az nem meglepő, felmelegedett izomból.
2010. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem vízhűtéses, és (nem értek hozzá vele) nem 40km után hanem másnap amikor próbáltam, bár azt olvastam hogy a 4t motorok eleve nem mennek annyit mint a 2t...de ki tudja...ezért édekelne mit mondtok..
2010. júl. 1. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Kymco Agility léghűtéses, és lehet baja.

Haverom is így járt 50-es 4T-vel, és 70 ezer volt a javítás.

Bár ő többször csinálta meg ezt

2010. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja hát ennél csak most az egyszer történt, nagybátyám kíméli...
2010. júl. 1. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
hát egyszer egyszer elmegy de hosszú távon kinyírhatod a motort bár bírnia kellene ugyanis nincs elő írva hogy most nem mehetsz vele csak fél vagy 3/4 gázzal szóval ha a gyári értékre van beállítva bírnia kell ugyanis úgy van beállítva,hogy max gázon sem lehet kárt tenni a motorba.
2010. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy ilyen burkolt fostalicska léghűtéses? zsííír! ha eddig nem csinálta amit most akkor biztos lett valami baja. Az ilyen mocik amugy is sz.rok ... nagybátyámé 1500km után adta meg magát, vissza vitte garanciára és nem tudják mi a baja ! :D
2010. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kimco nem rosz föleg annak aki ráérösen és olcson (2litert eszik 100on) akar eljutni a-ból b-be. Ha tudnám mit csinált és mit nem elötte akkor nem kérdeznék. Nagybátyám csak 2hét mulva jön haza szal töle se tudok kérdezni. A kérdés az h ha csak enyit csináltam vele 1szer lehet-e belöle vmi baja a motornak? Amugy minden gyári, folytás kivéve, rendszeresen szervizelve...
2010. júl. 1. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
pattanj fel a motorra, menj egy két karikát. ha nem húz annyira mint eddig, vagy nincs akkora végsebessége, akkor lett baja.
2010. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
NEM AZ ENYÉM A MOTOR, NEM TUDOM MILYEN VOLT ELÖTTE, MOST HASZNÁLTAM ELÖSZÖR...
2010. júl. 2. 00:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad soha csumagázon menni max annyi időre hogy kipróbálod hogy mennyivel tud menni. Ha meg kölcsön kapod akkor alap hogy vigyázol rá, nem?

Amúgy lehet belőle baja.

Gondold el, ha kocsival is mindig max sebességgel mennél szted kibírna 200-300 ezer km-t?

2010. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!