Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M. O. -on miért tartanak...

M. O. -on miért tartanak MINDEN autót garázsban?

Figyelt kérdés

Nézd meg az autóhirdetéseket.Kivétel nélkül minden autó sérülésmentes,garázsban tartott(a VILÁGON nincs ennyi garázs mint nálunk),megkímélt állapotú-még a sportkormányos sportkipufis bömösök is mind,az összesnek hölgy tulaja volt-lehetőleg nyugdíjas,aki 15 év alatt 80 ezret ment csak vele,de persze leinformálhatóan(mégis hogyan???),egyik sem dohányzó stb....

Akkor gondolom akiket az úton látni dohányzó fickó sofőröket azok nem is magyarok,meg az utcán parkolók sem :)))

MIÉRT NEM LEHET AZ IGAZAT IRNI SZERINTETEK?Sokkal előrébb lennénk.


2010. júl. 1. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert sok a hazug :S

CsontiCar-ral az élen.


De a BMW-t ne szidd!

2010. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A zöld kocsmának nincs garázsa
2010. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz mit csínálni, ez a magyar társadalom...

Én is szinte naponta nézek autóhirdetéseket és én is ezt tapasztalom.

És pontosan EZÉRT, kivétel nélkül minden autómat Németországban vásároltam eddig és ott is fogom!

Sokkal jobban vigyáznak az autóikra és ha esetleg van valami baja a kocsinak azt el is mondja!

2010. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A bömöst dehogy szídom!Rajongó vagyok(azért nézek olyan hirdetést is).Amúgy az utolsó komment igaz,ésszerübb külföldről behozni,mert ott nem nyúzzák őket agyon,meg nem tekerik vissza,mert nem sóherek.
2010. júl. 1. 17:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Hol szoktál német autókat nézni?Autotrader.de?
2010. júl. 1. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Énis :)

Egyébként

[link]

(ha MO-ra hozod akkor [link] ők magyarosítják a mobile.de-s autókat)

2010. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta: mobile.de :)
2010. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mintha a [link] -n lett volna erről cikk. Ha valaki őszinte, és a kocsi valós állapotát adja meg, nem veszik meg tőle. Így tulajdonképpen a vevők kényszerítik rá az eladókat a hazudozásra.
2010. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A másik jó még a szervízkönyvel :D És akkor vagy van vezetve vagy nincs. Egyszer néztem meg a kombi skodát. 2000ben gyártották. Szervízkönyvben egy bejegyzés volt egy szervíz 35 ezer kilóméternél még 2001ben utána semmi. 2009ben volt benne 79 ezer km. ááááá ezt sem tekergették :D Kedvenc kiírás második autóként használtuk. Jah miután vettek egy újat utána tényleg igaz az írás :P
2010. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen a szervízkönyv is játszik :))

Én is ismertem olyat akinek márkaszervízben csinálták a kocsijának a kötelező szervízeket,ami abból állt hogy elvitte egy szerelőhöz aki főállásban egy márkaszervízben dolgozott,bevitte a könyvet és rárakott egy céges bélyegzőt.Közben a kocsihoz amúgy hozzá sem nyúlt.

Magyarország.Ilyenek vagyunk.Ha már itt tartunk....ez a horribilis átírás költség és adminisztráció is egy szánalmas.Sokkal pörgöbb lenne a piac ha nem kéne több tízezret erre a felesleges baromságra költeni.Dehát a több ezer irodistát etetni kell. :)

2010. júl. 1. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!