Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy dacia 1310 esem 10...

Van egy dacia 1310 esem 10 éve áll a garázsban működik még?

Figyelt kérdés
sok ismim azt mja h szervizelni kell meg minden mert 10 év alatt elöregedik meg minden télen nyáron 10 éve a garázsban van és akksi kell bele mert nincsen meg benzin is elpárolgott szal benzin is kéne bele, beindulna ha teszek bele akksit meg benzint? v téll szervizeltetni kell?
2010. nov. 14. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 10 éve áll folyamatosan akkor persze!

De akkor gondolom papírok sincsenek rajta nem?

Mit csinálj?Attól függ mik vele a céljaid.Ha közlekedni akarsz vele,akkor vontasd el a legközelebbi szerelőhöz és kérdd meg hogy vizsgálja át és készítse fel a vizsgára...

De készülj fel hogy ez a mutatvány szerintem drágább lesz mint szegény Dácia.

2010. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10 év állás után be ne indítsd...

először nézd meg az olajszintet,hűtővizet , gyertyákat, új akksit bele, benzínt.. stb.

nem biztos hogy beindul... sőt.

a gumik is gondolom leengedtek már..


nem ártana átnézni valaki hozzáértővel, ha van rá keret :)

2010. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez nagyapám kocsija és nekem adta azt mta csináljak vele amit akarok szval az enyém a terveim vele az az h határba gyakorolni vele csak menjen meg lehessen vele közlekedni de nem forgalomban, ezen megtanulok rendesen meg jogsi és apám vesz nekem egy swiftet:) ez a terv:D
2010. nov. 14. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyapám 2000-es opel frontérája kb. 3 hónapja áll garázsban és nem lehet beindítani. + gumik leengedtek és az akksi tönkrement
2010. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kívülről szépen néz ki?
2010. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szép állapotú akkor kár szétb@szni szegény autót, inkább hirdessétek meg, hátha elviszi valami veterán fan.
2010. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add el.

Majd te is odaadhatod az unokádnak:)

2011. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a Dacia birja a kinzast ;)) ha be is indul 10 ev utan szegeny azert hagyd 1 orat kb alapjaraton h jarjon a motor jojon helyre a kenese is
2011. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!