Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault Thália kényelmes...

A Renault Thália kényelmes megbízható? Benzineset, vagy dízelt? Olyan 15 éveset akarok.

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A Thália egy színház. A Renault thAlia, az egy autónak nevezett tárgy. Lényegében egy Clio, amire ragasztottak egy "segget". Kényelmes? Kinek mi a kényelmes. Általában a francia autók kényelmesek szoktak lenni, de minden embernek más az, amit kényelmesnek nevez. Tehát ebben nem lehet igazán tanácsot adni. Benzines vagy dízel? Hol használnád - városban kisebb utakra, vagy országúton, nagyobb távolságokra. Egyébként teljesen mindegy, mivel a városi, rövid távú használat (napi 5-10 km összesen) mindkettőt idő előtt megöli. Egyet tudok: az 1.5 dci-t kerüld el.
2019. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Nagyjabol az van amit az első ír!Benzin motorokkal egy filléres igásló ami nagyjából megbizhato is......a kényelemről annyit,hogy puha billegős futóműve van tehat szar utakon kényelmes,de maga az autó belül semmi kényelmi extrat nem tud,tekintve hogy egy kisauto(clio)sedan testvere!Ezen a szinten meg semmit nem.kell várni.....a dci-t en sem erőltetném!
2019. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen autóhoz vagy szokva. Nekem van Thaliám is, szaladgálós autó, de régebben hosszú utakra is jártam vele. Nos, egy Loganhoz képest iszonyú kényelmes. Sosem fájt még benne a hátam, míg Ford Focusból már szálltam ki hátfájással 200 km után. Nekem 1.2 benzines van, nagyon jó motor, viszonylag jól viszi az autót, de fogyaszt is. Ajánlom az 1.5 DCI-t is, de csak a 65-68 lovast, mert ez teljesen problémamentes verzió, a 80+ lovasokkal szokott gond lenni, és 2 litert tudsz spórolni fogyasztásban. Bár én nem cserélném dízelre az enyémet.
2019. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!