Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S Mi a teendő ilyenkor?

S. O. S Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy autót magánszemélytől hivatalos úton ( Adásvételivel) meg volt az eredet vizsga , átírás, minden sikerült. Na most a probléma az hogy műszaki előtt áll, de aki vitte volna az nem viszi át mert elvileg az alvázszám nem a megfelelő helyen van , hanem pár centivel odébb (de stimmel az alvázszám) meg a forgalmiba fehér helyett szürkét írtak bele. Mit lehet csinálni ilyenkor?? Csak értelmes válaszokat mert tényleg fontos lenne!!!

2019. jan. 18. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy ment át ez az autó eredetvizsgán?

Az pedig, hogy egy alvázszám pár centivel más helyen legyen, szerintem képtelenség. Miből állítja az a "valaki", hogy ez így van? Ha nem kamu volt az eredetvizsga, akkor szerintem semmi oka nincs rá. Szín pedig nem probléma, mert ha valóban van eltérés, akkor arra pont most a műszaki vizsga a legalkalmasabb, hogy módosítva legyen, utána még a forgalmiban is át kell irattatni (plusz pénzért)

2019. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vidd el máshoz vizsgáztatni.
2019. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy picit előrébb van elvileg a küszöbb fele.
2019. jan. 18. 08:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Az eredet vizsga meg hivatalos szervizben volt.
2019. jan. 18. 08:39
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
A hivatalos helyen is lehet ám csalni de szerintem ez egy baromság......szemre valaki megallapitja hogy egy centire arrébb van mint kéne legyen....úgy hogy mellette semmilyen barmolásra utaló jel nincs....... Szerintem egyszerűen csak nem akarjak levizsgáztatni...félnek valamitől a helyen ugyhogy vidd máshova!
2019. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak nem Opel?
2019. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De igen egy 99-es G astra 1.4 16v.
2019. jan. 18. 09:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Vidd oda műszakira, ahol az eredetiség vizsgálatot csinálták.

Ha ott is kekeckedik a vizsgabiztos, kérdezd meg tőle, hogy az eredetiség vizsgálaton miért felelt meg, ha most nem?

2019. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el másik szerelőhöz, jobban jársz!

Gondolom a szőnyeg egy kicsit elcsúszott, ezért a szám nem pont a nyílásnál volt, az a szerencsétlen meg ráfogta, hogy odébb van.

Vagy nem akar vele foglalkozni, vagy nagyon nem szakember.

2019. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell valakinek fizetni, hogy elvigye vizsgázni. kérsz egy időpontot elő vizsgára, kapsz egy hiba listát, ha nincs hiba akkor le is vizsgázik. A hiba listával keresel egy szerelőt megcsinálja neked, te meg ismét kérsz egy időpontot és elviszed ugyan oda. vagy a javítást végző személy viszi.
2019. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!