Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb márka? a citroen...

Melyik a jobb márka? a citroen vagy a peugeot?

Figyelt kérdés
azt tudom,hogy egy cég a kettő
2010. jún. 28. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem citroenem van, de az állandóan a szerelőt boldogítja. Nem vennék mégegyszer francia autót az biztos.Pénznyelő mindkettő.
2010. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,de lehetőleg a kérdésre,ha lehet:)
2010. jún. 28. 21:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk citroen xara kombink volt..Mivel a központi elektromos zár tönkre ment így elég sokat kínlódtunk vele.Eladtuk,és most Renault laguna van..Ez is francia gyártmány de ez kimondottan hálás,és jó kocsi..kényelmesebb mint a Citroen,és elég jól autó..
2010. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

21-08-vagyok

Ha választanom kellene akkor Citroenből csakis a Picasso-t venném meg..

ha az nincs akkor peugeot...De előbb a Picasso...

2010. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a peugeot,de tényleg ne vedd meg egyiket sem mert mindkettő márka nagyon!Csak új francia autót éri meg venni,és csak rövid távra!
2010. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nekünk 7 éve van Peugeot 307-esünk, és semmi baja. Jól kell tudni vezetni, és nem kell szétb*szni, így nem lesz semmi baja, és nem fogja "állandóan a szerelőt boldogítani"
2010. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kérdésben a válasz


mindkettő gyár a PSA konszern tagja, minden termékük kvázi közös, csak a logó más.


közös motorok, közös padlólemezek, közös beszállítók.


nincs olyan, hogy melyik a jobb. nézegethetsz statisztikákat, hogy melyik romlott el gyakrabban, amennyire tudom, a peugeotokkal több baj van, de ez szinte csak a véletlen műve, mivel minden lényeges alkatrész közös a citroennel.


az viszont tény, hogy nem áll a PSA konszern a legjobban a minőséggel. nem a kárpitok, belső borítások minőségét értem ezalatt, hanem a motorok és elektronikák minőségét. főleg az elektronikákét. horror. de ha érdekel, hogy mik romlanak el, akkor olvasd el a véleményeket a Totalcar Népítéletben. ami elromolhat, az el is romlik. azt meg ott leírják az emberek.

2010. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismerősöm dolgozott egy rövid ideig Peugeot gyárban.

Utálta őket..Annyira lehetetlen pici szar helyekre van bezsúfolva minden, hogy egy izzócseréhez a fél motort ki kell bányászni :D

Amúgy kb 6-8 ismerősömnek van Citroenje.

Abból csak egyikük szereti, az összes többit otthagyta már az út szélén :D

2010. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyiket se vedd meg!
2010. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kb 2005-ig szart gyártottak, de az utóbbi időben sokat fejlődtek...6 éve "kaptunk" (cégautó) egy 2.0 HDi "kis307"-est. annak minden gondja volt, lámpák nem égtek, ülésfűtés kigyulladt...3 éve viszont egy kombi 307-est "kaptunk", ami nagyon bevált, és semmi gond nem volt eddig még vele...

A motorja mindkettőnek nagyon erős, megbízható...

2010. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!