Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a viszonylag...

Mi a véleményetek a viszonylag olcsó autórádiókról?

Figyelt kérdés

A MEDIA MARKTBA VAN 17.000FT. ÉRT LG. USB. MEM. KÁRTYA JACK CSATLAKOZÓS. BEPROGRAMOZHATÓ RÁDIÓ ÁLLOMÁSOK.

AZ ELADÓ AZT MONDJA, HOGY Ő AZ ILYEN OLCSÓT AKKOR VENNÉ MEG HA LENNE EGY LYUK AZ AUTÓBAN AMIT ELADÁS ELÖTT BE SZERETNE TÖMNI.

25.000.-30.000. IG VANNAK A PIONEER, SAMSUNK AMIK UE. TUDJÁK.

ÉRDEMES MEGVENNI A DRÁGÁBBAT?


2010. jún. 28. 14:43
 1/9 Malaboy ***** válasza:
Először is nézd meg a teljesítményét ! LG, Samsung, ugyanaz a minőség. Szóval szerintem teljesítménybeli különbség van, hameg az nincs, akkor az eladó akarja rádsózni a használtat. Mindegyikre van Garancia ! Üdv, és sok sikert a választáshoz.
2010. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17ért van Sony mp3as fejegység is. Amúgy ha komoly erősítőket és hangszórókat kötsz utána, akkor egyértelműen komolyab kell, mert nem fognak jól szólni. Ha meg gyárilag beszerelt egyszerű kis hangszórókat akarnál csak rákötni, elég az olcsó sony is.
2010. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a drágát.

Az olcsóknak hihetetlen fos hangjuk van

2010. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nekem személy szerint LG van (igaz magasabb kategóriás) és hibátlanul működik a cucc. Ha csak a gyári hangszórókat használod, és szeretnél egy újabb fejegységet akkor tökéletesen megfelel szerintem.

Erősítő, mélyláda, jó hangszórók stb... Akkor azért komolyabb kellhet.

2010. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első!

A mediaba nincs használt!

HANGSZÓRÓKAT TEKINTVE ELÖL A GYÁRIAK VANNAK HÁTRA A KALAPTARTÓBA VETTEM KETTŐ DB. OVÁLT DARABONKÉNT 200 WATT VAN RÁÍRVA.

2010. jún. 28. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy 15.000 Ft-os LG rádióm van, és tökéletes. Ha nem versenyhifit akarsz csinálni a kocsidba, akkor édesmind1 hidd el nekem. Nagyon szépen szól, ráadásul nem is gyári hangszórók vannak benne. Jah és rá van kötve azért egy mélyláda, hogy legyen vmi hangzása! Én nem adnék 30-at egy rádióért!
2010. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:59 vagyok


Az enyémben egy régi, eredeti kezettás Sony van, 4x35W teljesítménnyel, és Magnat hangszórók vannak.

Gyönyörűen szól :)

2010. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van az autóban gyárilag rádió, azt benne kell hagyni. Nincs neked annyi pénzed, hogy annál jobb minőségűt vegyél.
2010. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gyárilag volt valamikor, de az már a multé.

2001.es évjáratu autó.

2010. jún. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!