Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok ha a rendőr...

Mire számíthatok ha a rendőr elkap krosszmotorral közúton?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

na ez jó kérdés, figyelj én is crossozok, és sajna a pálya a házunktól kicsit odébb van, és nincs szállítójárművem most éppen.

én is egy darabig problémáztam ezen, aztán a legtöbben olyan jól kiröhögtek, hogy mekkora barom vagyok, hát crossmotorral ki az az idióta aki megáll a rendőrnek ? XD

aztán elgondolkodtam és hát ja ... sok esélye nincs

2010. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Első: egyszer még nagyon meg fogod szívni,mert simán elkap terepjáróval!(és vannak terepjárós rendőrök olyan helyeken ahol indokolt)
2010. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azt mmegnézem ahogy egy niva vagy egy octavia elkap egy crossmotorost mondjuk egy hegyen felfele
2010. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tegyük fel lerohadt alattam a motor menekülés közbe xD milyen büntetésre számíthatok?
2010. jún. 27. 11:41
 5/11 anonim ***** válasza:
A rendőrök többen vannak, és van olyan kis izéjük, tudod, az a walkie-talkie... :-PPP
2010. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Haza kell tolnod. XDDDD


Annak a jogszabálynak nézz utána, ami azzal foglalkozik, hogy közúti forgalomba nem helyezett gépjárművel közúton történő haladás milyen szankciókat von maga után. (Bocsi, de konkrétabbat nem tudok.)

2010. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

többen vannak meg walkie-talkie meg trerepjáró .. ugyan


figyelj, én bemegyek egy ösvényen aztán 15 faluvakl arrébb lyukadok ki ahogy átszelem a hegyet, na most akkor találják ki mégis merre kezdjenek el üldözni, de ez városi körülmények között is így van, ne viccelj már, felmegyek csak 5 lépcsőfokon, aztán annyi, eltűntem


nemtom, lényeg h nagyon sok crossos srác csinálja ezt és aki ugy epéályán versenyez, annak miért is lenne jogsija pl ? 99%-nak nincs, ez nem arról szól ..., na ellenben olyat még nem hallottam h elkapta volna bármelyiket a rendőr, pedig nem egy és nem kettő rendszeresen azzal jár

2010. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

na egyébként ha mégis, akkor:


nem mehetsz vele tovább + feljelent .... ennyi, de hát ez nem olcsó mulatság

2010. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 POciCi ***** válasza:

nálunk szerencsére csak azzal a szutyi Forddal járkálnak.

és nemigazán van esélyük :D

2010. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 POciCi ***** válasza:
ugyanazt csinálják veled amit Zsanettel :D
2010. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!