Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autonak ti mit választan...

Tete0123 kérdése:

Kezdő autonak ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Kezdes autonak 300 400 ezerközött szeretnek autot vásarolni. Aminek eleg nagy csomagtartoja van amibe horgasz cucc beferne. Persze benzines suzukit nem akarok mert az kicsi. Én renautl tálian gondolkodtam vélemenyetek róla vagy eseglev valami jobbat?

2018. dec. 3. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kombi F Astrát vennék. :)
2018. dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja énis a melós astra-t javasolnám ennyi pénzért
2018. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem vennék autót.

Persze fenn kell tartani, meg legyen nagy meg olcsó, de a kezdő autónál egy dolgot felejt el mindenki; nem elég, hogy olcsó legyen és olcsón fenntartható és lehetőleg termelje az üzemanyagot, de ha valami történik ne maradj ott benne. Ezekben extra a 2 légzsák is.

Én tennék hozzá mégegyszer ennyit és Astra G, Golf IV stb. kombikat nézegetnék. (Bár kérdés, hogy a teleszkópos botok világában mi nem fér be egy 5 ajtósba...)

2018. dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:

Még aztán elég érdekes egy izlesed van!Már meg "tália" erdekel a w124-es után.....elég éles váltás....


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__96..

2018. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 veterán vas ***** válasza:

Szépen haladunk lefelé!

Lesz még ebből kétütemű varesz-kombi.

Ami azér jó, meeeer igénytelen, meg óccsó, oszt beleférnek még a horgász cuccok is.

Bizony! ;)

2018. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Polski Fiat kombi


Magam is halászok és bevált

2018. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 -nandor- válasza:
1.6-os vagy 1.9-es 4-es golf :))
2019. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!