Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda NSR125 nem lesz túl nagy?

Honda NSR125 nem lesz túl nagy?

Figyelt kérdés
Leltem egy árban és állapotban megfelelő 125-s nsr-t . Úgyvan papírozva ,hogy 15LE így vezethetem A1el. De ugye ez power szelepes moci, és mióta megcsináltam az A1-et csak simsonnal mentem, meg néha egy 250es ETZ-vel. Nem lesz túl nagy ez kezdésnek?? Tudom ,hogy lehet vele lassan is menni de hát...
2010. jún. 26. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is simsonom volt a mostani motorom ( TDR 125) előtt...

Először furcsa volt mert sokkal nehezebb, erősebb és gyorsabb, de amint írtad lehet ésszel is menni nemkell egyből kihúzatni mennyit megy... és power nyitással csak óvatosan lehetnek meglepetések :D


17/F

2010. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem,kezdő motornak ideális lesz,mind teljesítményre,mind súlyra.Pár száz km után úgyis megszokod az erejét,nem akkora vadállat az :)


Bárcsak mindenki ilyennel kezdte volna,nem pedig 600-as,1000-es gyorsaságival!

2010. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!