Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rs 125 vs. Cagiva...

Aprilia Rs 125 vs. Cagiva Mito Evo? Max 400 körül lenne rá Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Eddig még egy 200-as Runnerem volt. Régi álommocijaim ezek és most úgy néz ki, hogy meg tudom venni őket.

Előnyeik, hátrányaik?


2010. jún. 26. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hat szerintem egy uzembiztos motor kellene induljo oninditorol mindig....amugy szerintem ezeket a motorokat megferi megvasarolni...ha tehetnem en is vennek mito-t de sajnos nincs penz....:(
2010. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Üzembiztos motort is megmosolyogtam... Az enyém szalonból lett vásárolva, annyira új volt, szépen, bejáratósan vigyáztam rá és igy is 2 havonta el kellett vinni szervizbe.. :) Pedig ennél jobb állapotú motort nem nagyon fog senki venni használtan.
2010. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igaz h nekem 125ös endurom van de direkt olyat választottam amin berugókar és önindító is van pont azért ha besz*r a önind ne keljen tologatni :S :) Ennyi :D
2010. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ja és CAGIVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

és most őszintén Ti városi használatra mit vennétek, mert elég erősen gondolkozom rajta, hogy vissza kéne-e térni a Runnerre (akár 180-as 2t v. 4t-s 200-as). kérdeztem haveromat akinek rs-e van (2006-os) ő mit csinálna, ő azt mondta tuti nem venne rs-t a helyembe, hanem szerinte runnert kéne megint vennem... meg a másik amiket ajánlanak azok a supermotok, csak azokra sajna nincs elég lém, viszont egy rs-t, mitot, runnert tudnék venni.


vagyis vegyek egy fullra kihegyezett 2ütemű versenygépet városba v. egy 20 lovas robogót?

2010. jún. 27. 12:35
 16/18 anonim ***** válasza:
En vagyok aki monta a mito-t...szerintem ha inkabb varosba akrsz akkor inkabb robogo...a runner jo lesz de a 4 utemut szerintem sokkal gazadasogab...
2010. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
4 ütemű mocim volt belőle és tényleg jó, meg gazdaságos volt. csak annyira mondják h a 2t-s mennyivel durvább, hogy most lehet inkább olyat vennék
2010. jún. 28. 23:18
 18/18 anonim ***** válasza:
A mito nagyon jó, nekemis az van. szerintem 2000 előtti vegyél, ami még 3 küllős változat.
2010. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!