Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsóbb motorolajtól lesz...

Olcsóbb motorolajtól lesz baja az autónak?

Figyelt kérdés

autó tipus: Citroen Xsara coupe 1.6i (88lóerős)

Nem akarok most 10ezret kiadni motorolajra úgyhogy erre gondoltam:

[link]

Változtat valamit ha ezt töltöm bele?

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. nov. 16. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

É mi van azokkal az olajokkal amit gyárilag töltenek az autókba? Agip? Eneos? BP? (tudod a Castrolt is a BP gyártja) Total?

Ezek rossz minőségűek mert naponta több ezer új autóba borítják a gyárban, ellentétben a Liqui Molyval amit ha jól tudom egyetlen gyártó sem használ első feltöltésre. (ha tévedek akkor javítsatok ki).


Persze valszeg az autógyártók a hülyék, hogy garanciaidőn belül olyat locsolnak a kocsiba, amitől tönkre megy. Mer az olajlobby.. :D

2018. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
#10: Megbízható, régi gyártóknak elhiszem, hogy értenek az olajgyártáshoz. A Mannol ha jól tévedek 2010 körül jött a piacra és azóta is gyanúsan olcsón forgalmazza az olajat. Nem tudom elhinni, hogy miközben a száz évre visszanyúló gyártók nem tudják lecsökkenti az árukat, addig a Mannol körberöhögi őket, pedig még rendes saját infrastruktúrája sincs a minőségi gyártáshoz... Hidd el, hogy valamit trükköznek az olajjal, egy egészséges ember megérzi az ilyet.
2018. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

Ja megerzes. Az full hiteles.


Ez alapjan: vegyunk citroent mert meg a logoja is a ferde fogazasu valto jo regu ceg isteni verdakkal, hibatlan minoseggel.


De kiat ne vegyunk mert nem olyan regi ceg. Tesla ? Na arrol meg ne beszeljunk inkabb az egyes golf.



Ahamm. Hat jo, en nem osztom ezt, a szamoknak meresi jegyzokonyveknek hiszek. Ha a gyartok a mannol olajaval is vallalja a garanciat az nekem kicsit konkretabb mint a megerzes amit megcafoltam egy citroennel de meg ezer ilyet tudnek mondani.

2018. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszel nekik, mert " újak ", szerintem nem fog senkit meghatni, ettől független ugyanazokat az előírásokat kell betartaniuk mint bárki másnak, hamisított olaj meg lehet bármelyik márkától, popntosabban a anagyobb neveket esélyseb hogy hamisitják.
2018. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!