Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van részecskeszűrő egy 2. 0...

Van részecskeszűrő egy 2. 0 vadiuj szivo benzines autoban?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy az uj autokban mindegy hogy benzines vagy diesel mar kotelezo. Most rendeltunk egy Kia Optima 2.0 szivo benzines autot kombi, kicsit félek m mert hallottam rola hogy draga mulatsag ha tonkre megy. Mi viszont pont keveset megyunk az autoval napi szinten , igy lehet hogy hamar is menne tonkre. Uj euro 6 os a motorja elvileg. Nemtudom kinek van ehhez infoja.

2018. nov. 15. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívóban szerintem nincs. A turbós, közvetlen befecskendezésűeket érinti a dolog Euro6.2-től.
2018. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ezt miért nem a szalonban kérdezted meg? Ott pontosan meg tudták volna neked mondani ezt.
2018. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hogy azt hidd, hogy a márkaszervizben képben vannak a nagyon friss dolgokkal.

Én idén ősszel vettem át az új autómat, euro6.2-es turbós benzines motor, én derítettem ki, hogy ez már részecskeszűrős. Az értékesítőknek fingjuk sem volt, hogy miben változott az előző euro6-oshoz képest. :-)

2018. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem közvetlen befecskendezésű akkor nincs.
2018. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az infokat , aki segitett. Ment pacsi
2018. nov. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!