Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs sok autóban pótkerék?

Miért nincs sok autóban pótkerék?

Figyelt kérdés
Defektjavító készlet van, de az megoldja mindig a problémát?

2018. nov. 14. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10: "tartalék benzin, hűtőfolyadék, hűtőtömítő, fékfolyadék, motorolaj,"

Bakker ezen most hangosan felröhögtem, pótkerék nem kell, de ilyen szarokkal tele a csomagtartó, ezek mégis mire kellenének egy mai kocsiban (már ha nem Ausztráliát vagy a tajgát szeled át)

Mondd, hogy a tetőcsomagtartón még viszel egy másik kocsit is alkatrésznek :))

2022. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11:


A hűtőtömítőnek pl egyszer már hasznát vettem volna mikor a Petőfi hídon egy kis 1mm-es lyukon keresztül spriccelt a hűtőből a víz. Elmentem vettem hűtőtömítőt azóta se volt vele gond.


Egyébként egészen pontosan van egy szerszámostáska benne mindennel, van egy doboz amiben izzók/biztosítékok vannak, egy másik aminek az egyik felében csavarok, anyák, alátétek stb, a másik felében vezetékek, saruk, elektromos cuccok. Akkor alatta van a dugókulcs készlet, az alatt az elektromos nyomatékkulcs, van a kocsiban 2 emelő. Van akkor amit írtam fékfolyadék, fagyálló 5l, benzin 5l, ablakmosó 5l, tartalék ablaktörlő gumi kb 120cm a vághatóból, van ugye az 1l motorolaj, jégtelenítő, egy villogó elakadásjelző háromszög ami egyben munkalámpa illetve egy forgótükrös piros jelzőlámpa, van egy 12v-os fúrógép, 12v-os kompresszor, indítókábel, vontatórúd és vontatókötél, multiméter, tartalék ékszíj és ennyi. Ja meg természetesen ami amúgyis kötelező, elsősegélykészlet, az alap háromszögből 2db meg a kesztyűtartóban a tartalék izzó/biztosíték készlet.


Sőt még láthatósági mellényből is van bent 4 darab minden egyes ülés alá, hogy ha tele lenne az autó ami persze sose lesz úgyse, akkor minden utasnak jusson egy. Én egyébként úgy is vagyok vele, hogy bármi történik útközben, legyen nálam minden eszköz meg szerszám meg anyag ahhoz, hogy meg tudjam javítani én amúgyis imádom az autót mókolni szabadidőben.

2022. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!