Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl magas az úszószintem?

Túl magas az úszószintem?

Figyelt kérdés

Alapjáraton megy a szimó és a csőben látom, hogy folyamatosan folyik bele a benzin..

Egy pillanatra sem zár el.

A cső aljában van 1 cm benzin kb és az a szint ott marad és arra folyik.

Aztán egy nagy gáz, és az egészet leszívja a karbi :D

Nem lesz így brutális a fogyasztás? Vagy ez normális?

A súbertű 4 rublikás, és a tű tetejétől nézve a harmadikban van, mert így húz jól


2010. jún. 25. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Hát simson karbinak az alján ( a tartályban) van egy ilyen oszlopocska, ami kb a 3/4-ig ér... na úgy kell beállítanod az úszót, hogy amikor odáig van a benzin, akkor zárjon el az úszó...

Az pedig, hogy mennyit fogyaszt attól függ, hogy mennyi a levegő-benzin keverési arányod, hányason van a Schuber tűd, és persze h hogy húzod a gázt:P

Azt hogy mennyit fogyaszt úgy tudod megállapítani, hogy megynyitod a csapot, 5 perc megttelt a karbi... elzárod és mész vele ... érdekes tesztelni, mennyivel gyorsabban elfogy az a fél dl benzin ha jól kened a száját :)


Nekem a tűn, ha széthútom 2 rublika látszik alul, úgyhogy a 3-ban van... és sztem még így is sokat eszik:P

2010. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 25. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell csodálkozni: ha alapjáraton megy a motor, akkor folyamatosan csordogálnia kell a benzinnek. Akkor van gond, ha elkezd folyni az úszóház fedele mellett (felakadt az úszó) vagy nem folyik befelé a benzin (zárva maradt a tűszelep). Szerintem az sem rendellenes működés, hogy nagy gázra "eltűnik" a benzin. A BVF karbik kialakítása olyan, hogy hirtelen súbernyitásra feldúsítja a keveréket, hogy fel tudjon pörögni a motor, ne vánszorogjon, fulladozzon. Egyébként lehet, hogy a keveréked eleve dúsra van állítva (gyárilag középen állt a tű, a tiéd pedig valamivel feljebb van). A fogyasztást meg majd leméred, hogy mennyi, ha sok, akkor lehet ide-oda állítani.
2010. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogyasztással van a gondod, sztem sokat fogyaszt ha egy nagy gázfröccsre ennyi benzint szív.

Próbáld beállítani és ha szerelő se tudja akkor új karbit kel venni mert ha falsot szív akkor javítani se lehet.

2010. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!