Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb tuning? (simsonba) 60-as 4felömlős hengerszett, vagy egy leo vince kipufogó? Akinek van valamelyik annak várom tapasztalatát!

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Leo Vince szart sem ér..

hengertuning a legfontosabb.

60-as 4 felömlős az jó, de mindenképpen [link] -ról legyen ALMOT henger, mert a többi szar.

És ha a henger mevan akkor nem Leo Vincét veszel, hanem varga Róberttel csináltatsz 60-as 4 felömlőshöz egyedi rezót, és ő 15-ért megcsinálja és sokkal többet ér, mint a leo Vince:)

2010. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tuningolni akarnám, akkor biztos a hengert választanám... De ha hosszú életű simsont akarsz akkor nem ilyen 4 felömlős meg reszelt, kihegyezett hengert veszel bele... mert ugye magasabb fordulat kell neki, rövidebb életű...

Inkább vennék akkor egy 70-es sima német minőségű hengerszettet...

Bár ha ilyen tuninghoz adnám a fejem, biztosan nem csak hengerszettet vennék, hanem kuplunkgot hajtókart főtengelyt skf csapágyakat és persze simeringeket is :P


Jah és nekem egy 100% gyáei simóm van :)

19/f

2010. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 70-eshez fel kell marni a blokkot
2010. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60/4-es henger egy Vrezoval.
2010. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hát és akkor mi van ha ki kell amrni a blokkból?:D sufni tuningos haverom 2 napig fúróval marta meg reszelővel reszelte amíg én nem láttam:D Végülis otthon kimartunk neki mert nem volt semmi pénze... de még azóta is megy nagyon szépen ( ez volt egy hónap híján 3 éve) :)
2010. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!