Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aerox Tuning kipufogó, légszűr...

Aerox Tuning kipufogó, légszűrő stb?

Figyelt kérdés

sziasztok

van nekem egy yamaha aeroxom nemsokára lessz 2 éves újonan vettem minden gyári benne és most szeretném kicsit feltuningolni :)

adhatnátok ötleteket kipufogókra légszűrőkre stb.

és még két kérdés ha csak kipufogót és légszűröt rakok fel akkor az mennyire hajtaná szét a motort ? mit érdemes még tuningolni ?


2010. ápr. 1. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
légszűrőt ne, kipuffot, kuplungot, görgőket, erősebb ékszíjat neki
2010. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és légszűrőt miért nem ajánlanád ? :)
2010. ápr. 1. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
sportlégszűrő nem jó, mert takaríthatod állandóan míg a gyárit nem kell naponta/hetente. Na meg 70es hengerrel és nagyobb karbival lenne értelme csak
2010. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értem

és mien kipufogót ajánlanál hozzá hogy annyira ne menjen szét a motor

2010. ápr. 1. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Az összes sportkipufogó jó lesz, semelyiktől "nem megy szét a motor"


Olvasd el a rezonátoros kipufogó működési elvét és képben leszel!

Simsonos 15/F

2010. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy milyet... Egy gianelli next, vagy leo vince TT tökéletesen megfelel majd neked.
2010. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gianelli next helyett extra. Bocsi, rosszat írtam.
2010. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kösziszépen :) elég jó kis kipuff

és nemtudod véletlenül hogy az aeroxba gyárilag hol vannak a folytások ? és hogy elektromos folytás van e benne ? mert egy ismerős aeroxa semmi tuningal viszi a 90-100at enyém csak 80 :(

2010. ápr. 2. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Pufóban van sok. Amúgy óra szerint 100 az... :D Meg esetleg ha újabb/régebbi modell, lehet kisebb karbival szerelték a tied...
2010. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
első vok, dobj rá egy 70es hengert, gianelli, leo vince kiput nem ajánlok inkább hebo, malossi, polini, stage6, yasuni, de ha nem akarsz rá 70es hengert akkor vegyél bele görgőket, kuplungot, komplett variátor szettet. nagyobb karbi 70es hengerhez kéne, de ahoz már erősített főtengely is kéne
2010. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!