Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legerősebb autó...

Melyik a legerősebb autó 2literesben?

Figyelt kérdés
Eddig volkswagen scircco láttam 2ezresebn 200lóval. Természetesen gyárilag és nem tuningolva .
2018. nov. 1. 21:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon rendesek vagytok. Egyébként nem menőzni vennék én ilyen autót, csupán csak tényleg a biztonságos előzéshez és dinamikus rugalmas városi közlekedéshez. Utolsó milyen autód van ha kérdezhetem?:)
2018. nov. 1. 23:18
 12/31 A kérdező kommentje:
3literes v6?
2018. nov. 1. 23:20
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem attól biztonságos egy autó, hogy hány lóerős, hanem attól, hogy hogyan vezeted. De ezt majd csak évtizedek múlva érted meg, ha megéled...
2018. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen egyet értek. Viszont most értem oda szerintem 3 év után hogy nem elég egy 1.4 es benzines.

Ez leginkább az előzéseknél nyilvánul meg, hogy kevés az a 80 valamennyi ló lakott területen kívül.

2018. nov. 1. 23:54
 15/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Persze hogy szereti az ember befejezni minél gyorsabban az előzést. Meg szereti megelőzni még a következő kocsit is a sorban. Mert így a dinamikus, és egy erősebb kocsival ezt meg is tudod tenni. Csak az a baj, hogy a helyzeteket erővel megoldani veszélyes is. A helyzeteket elkerülni meg nem erővel szoktuk megtenni.

Régen hét számjegyű a levezetett kilométereim száma, de soha nem a lóerők húztak ki a pácból. És Trabantal is tudtam dinamikusan közlekedni és előzni, bár az már nagyon régen volt és akkor a 26 lóerő többnek tűnt. Mindenesetre én ma már soknak találom a jelenlegi autómban a lóerőket, mert egyszerűen nem veszem hasznát a 100 lóerőn fölüli résznek. Nem akarok sehová sietni, nem akarok első lenni, alapvetően felesleges nyűgnek tartom a vezetést, a legszívesebben önvezető autót vennék, ha már lehetne kapni. A vezetési élményt meg megmosolygom...

2018. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszi szépen írásod :)
2018. nov. 2. 00:24
 17/31 anonim ***** válasza:
1.6-os, 200Le-s, 300Nm-es autóval rendelkezem. Természetesen ez már turbós. Bőven elégnek érzem, nem vágyom nagyobbra. (Mikor megjön a gépjárműadóról a csekk, akkor pláne!) Nincs meg nagyon régóta, de kb egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor nyomtam padlóig a gázt. Az esetek 99%-ában nem használom ki a csúcsteljesítményét, mégis dinamikusan haladok vele.
2018. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

városi dinamikus vezetéshez 100 LE bőven elég. a városi "dinamika" arról szól, hogy jó ütemben érkezel, indulsz, váltasz sávot.

országútra kell a legtöbb erő az előzés miatt, de 200LE felett úgyis mindegy, már a 200 LE vonóereje sem fog lemenni az útra mikor 70-ről kigyorsítasz. vagy az ESP fogja meg, vagy te veszel vissza :))

1g gyorsulást még négykerékhajtással is nehéz megugrani közúti körülmények között

2018. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%
Én komolyan nem értem miről beszélnek egyesek én egy 90 pacis kis japánt hajtok simán előzök vele, dinamikusan megyek pályán ha nagyon akarom bírja a 170-180at is, persze nem hajtom ennyivel mert felesleges. Én nem mondom, hogy gond van azzal ha valaki 200 lovakat akar és valamilyen szinten meg tudom érteni, de arra hivatkozni, hogy előzéshez kell, meg dinamikus vezetéshez az számomra nevetséges.
2018. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Utolsó részben egyetértek, de azért nem mindegy hogy mennyi idő alatt gyorsul fel a kocsi amikor előzöl és még jönnek is szemben.
2018. nov. 2. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!