Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mihu féle minituning Simsonhoz?

Krómgyűrű kérdése:

Mihu féle minituning Simsonhoz?

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne, hogy megéri-e megcsinálni, illetve hogy csökken-e tőle a motor élettartama?

Mik a tapasztalatok?



2018. okt. 28. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt én írtam ki. Azt tudom, hogy pörgősebb lesz a motor, és végsebességre is ad +5km/h-t kb. De én a motor élettartamára is kíváncsi lennék.
2018. okt. 28. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz várni a1re?


Mit tokolsz egy múzeumi darabbal? Garázs díszítő elem, papa boltbajaros motorja. Emlék nagyapáinkrol, apainkrol akik már nincsenek köztünk.

2018. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Várni A1-re?!

Már A2-re is le tudnám rakni, ha lenne rá pénzem és időm. Most lett meg a B-s jogosítványom és nem rég raktam össze egy Simsont. Kíváncsiságból írtam a kérdést, hogy mennyi az annyi. Tudom, tudom, gyári Simson az igazi, és nem éri meg elb@aszni, már bocsánat.

2018. okt. 28. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:

30-40 éves motorok esetében többszörösen is érdekes a tunning-élettartam kapcsolatáról érdeklődni.

Senki nem tudja neked megmondani, hogy te milyen minőségben tudsz fúrni-faragni, reszelni... ha elrontod azonnal mehet a kukába a motor, ha jól csinálod, bírja valameddig, de ki tudja mennyi van még a 30-40éves vasban.

Mindezt miért? Azért a plusz 5km/h sebességért?

Komolyan, szerinted megéri?

Nem Simsont kellett volna venned, ha a sebesség számít, de a tied a motor, azt csinálsz vele amit akarsz...

2018. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam, a családban van a motor már 15 éve. Optikai felújításon esett át, ezért gondolkodtam valamilyen spéci újításon is. De meggyőztél, hagyom eredeti állapotban a blokkot, lehet idővel lecserélem a gyújtást és karburátort modernebre és a közeljövőben kapna egy MZA kipufogót a jelenlegi helyett, ami már tiszta lyuk.
2018. okt. 28. 14:53
 7/8 veterán vas ***** válasza:

"optikai felújítás"

A kerítésmázolásból megmaradt "ződfesték" felhasználásának, ez az új -elegánsabb- megnevezése? :D

2018. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hm, vicces ;)

Nem, nem, nem hanyag munka eredménye a festés.

2018. okt. 30. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!