Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha XT 125 X vagy a Yamaha...

Yamaha XT 125 X vagy a Yamaha WR 125 X a jobb?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem szerintetek ?
2010. jún. 24. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyiket se. Óvd a környezetet járj keróval!
2010. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó de vhogy jobban bejön a WR 125 X
2010. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nekem az XT 125 X tetszett tavalyelött:) Már majdnem meg is vettem csak egy kis malőr miatt elúszott a rá szánt pénzem... pedig álmaim motorja volt akkor... De megismertem 1 srácot, akinek ilyenje van... nem mond rosszakat róla... csak azt mondja elég húzós az alkatrészek ára... motoroztunk vele együtt többször... és hát úgy megy mint egy lelakott 70 ccm-s simson... ez elég lehangoló, ha 400.000 ft-ért veszel motort :/

Azóta inkább én is azon a véleményen vagyok, hogy 250 köbcentiig inkább kétüteműt választanék...

Ott is vannak szépek... Nézz meg pl egy Yamaha dt 125-öt vagy egy Husquarna SM 125 ... Ezek azért jobban mennek mint a négyütemű 125-ösök és olcsóbbak is:)

19/f

2010. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Palika98 válasza:
Én is most kezdtem el nézni motorokat, néztem a YAMAHA DT/WR-eket és a WR-ek sokkal jobban tetszenek mint a DT-k. Mert a DT 2 ütemű, a WR meg 4-ütemű. Bár alkatrészileg nem tudom hogy hogy vannak + nem sokat lehet kapni itthon és amit lehet is kapni kb. 400 ezer forinttal olcsóbb mintha újonnan venném meg.
2013. dec. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DONIBOY válasza:

Ha van rá pénzed egyértelműen a WR, nagyobb ,erősebb, pörgősebb!

Az XT kici occó motor, fenntartási költség karcolja a 0t, de cserébe egyszerűbb, elavultabb, gyengébb, kossebb!

YBR blokk van benne, amit a postások is használnak - nem véletlenül.

Olcsó javítani, márha egyáltalán van valami baja, és nem vágja földhöz a postást, mert a kicsike ugyanis csak 7 kW, míg a WR 11!

Nekem XT-m van , nem erőgép de költséghatékony, és egy jóféle sportkipufogóval 450eseket megszégyenítő hangja van!

2017. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!