Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros kaszán a porlasztó...

Motoros kaszán a porlasztó beállítása hogyan?

Figyelt kérdés
A Porlasztó ami benne van az membránporlasztó, az a problémám hogy tekergettem rajta egy csavart (csak kettő van, az alapjárat meg az amit tekertem, mi lehet az? ) de nem nagyon akkar most indulni... a légszűrő meg benzines mindig, ha leszedem a légszürőt akkor a benzint egy idő után kitudom önteni belőle.. Segítsen pls aki tud, köszönöm!
2010. jún. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A másik a levegő csavar lesz.

Tekerd be ütközésig, aztán vissza párat aztán lehet jó lesz.

De a gyertyát minden állítás előtt nélzd meg és tisztítsd le!

2010. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy párszori berántás útán ha a föld felé forditom a kipufogóbol is folyik a benzin.... nem lehet hogy sok benzint kap?
2010. jún. 24. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a közlekedéshez? Motoros kaszával jársz dolgozni?
2010. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.!

Nem csak tudod a karburátort autónál/motornál kell állítani..


1. vagyok

Sok benzint kap, szóval azt vedd kevesebbre

2010. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segítettél megoldani a problémát:) amúgy nincs rajta benzinmennyiség beállítás az volt a gond hogy a memránnál van egy ici picike rugó és nem jó helyen ált valahogy elmozdult nyilván a nagy szerelésemben.. szóval folyton nyomta neki a benzint.. de ha már kiszedtem a karbit megistakarítottam és jobb lett mint újkorában...
2010. jún. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!