Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kattog a futómű? Mi...

JoeBull kérdése:

Mitől kattog a futómű? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Peugeot 307 Break Xs 1.6 Benzines autóm jobb eleje lassú egyenes menetben kb. mikor 20-30-al gurulok és lassú kanyarodásnál kattan egyet.Voltam szerelőnél, megnyúzatták padon és azt mondták, hogy jobb első toronycsapágy és jobbos balos menetstabilizátor csere, 25-ére van időpontom, de azt mondták, hogy addig használhatom a kocsit nyugodtan, nem fog szétesni alattam!Ma felemeltem a jobb elejét, üresbe raktam és megpörgettem kézzel a kereket és nehezen forgott, egy ponton (nem minden teljes fordulásnál)megszorult, és mikor a szorulási ponton túl pörgettem, kattant egyet.Először féltengelycsuklóra gyanakodtam, de a gumiharangok épek.Lehet, hogy a kerékcsapágy a ludas?Enyhén hallani jobb eleje felől egy kis morajlást, de csak városi tempónál.Kb. 2 hete kattog néha, ezt az enyhe morajló hangot meg már egy ideje hallom.

2018. okt. 21. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Már a szerelők megmondták!
2018. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!