Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbünthet-e a rendőr, ha led...

Malaboy kérdése:

Megbünthet-e a rendőr, ha led van a motorom elején, de az nem zavarja aszembejövőt, szórt fényt ad, és azért is jó, mert gyenge a gyári világitásom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 22:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát elvileg semmi zavaró fény nem lehet a motoron. de nem tudom, lehet hogy szort fényt add, de akkor is belefognak kötni szerintem :/
2010. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen motorod van? Csak nem Malaguti F15?
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet rajta ilyesmi elvileg.
2010. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jún. 23. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:
második vagyok... csak miért nem válaszolsz a kérdésemre? talán mert te vagy a malagutis hülyegyerek?XD
2010. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mér hülyegyerek? mérne mernék válaszolni ?
2010. jún. 23. 23:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Bele fognak kötni ha menet közben használod, tök mind1 hogy milyen színű és mennyire szórt vagy halvány fény. Csak álló helyzetben lehet használni, ha menet közben meglát vele a rendőr, lekapcsol ez 100%, tapasztalatból mondom.
2010. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez függ a rendőrtöl is. :D


Van egy haverom, f-12-je van, elöl neki is led van, a rendőr megálította, és megkérdezte, hol csináltatta, mer ő is szeretne ilyent..:D

2010. jún. 24. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:

00:49 vagyok


Mondjuk én eléggé hepciás rendőrt fogtam ki. Nekem akkoriban egy Keewy _Matrixom volt (nem vagyok hülye, nem vettem hanem ingyen jutottam hozzá) és a kék színű műszerfalvilágításomba kötött bele. Nem akarta elhinni hogy gyárilag ilyen a műszerfal.

2010. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszerűbb,ha az első lámpába veszel egy próbapanelt és belekötögeted a ledeket (fehér vagy jégfehéret és ledes első lámpád lesz :) jobb látási körülmények és a kutya sem fog szólni... a boltba azt mondták ez jobb és ezt a lámpát vetted meg ;) :D
2010. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!