Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy KRESZ könyv?

Mennyibe kerül egy KRESZ könyv?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem egy ismerősöm ismerősével, aki oktató. Azt mondta, hogy holnap találkozunk és adni fog kresz könyvet, teszt könyvet és valami CD-t. De azt nem mondta, hogy mennyibe kerülnek. Mennyi pénzt vigyek magammal a könyvekre? És most ha odaadja ezeket, akkor nem is lesz tanfolyam vagy mi? Hogyan működik ez? (Mondta azt is, hogy vigyek 2 igazolványképet + orvosi alkalmasságit. A 2 kép mire kell?)
2010. jún. 23. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom a könyvek mennyibe kerülnek, mer én nem vettem meg. Természetesen lesz tanfolyam, a könyvek csak segítség, a két kép pedig azért kell mert ott lesz ilyen kis könyved amibe írják, hogy hány órán vettél részt vagy vmi ilyesmi :) ezt nem tudom pontosan
2010. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


És olyan lehet, hogy csak kölcsönbe adja a könyvet? Mert nem is mondta, hogy vigyek X Ft-ot...Meg ez is fura, hogy most beszéltem vele először, és már azzal jött, hogy ad majd könyvet meg ilyesmit. A tanfolyamról meg nem is mondott semmit....

2010. jún. 23. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha jóban vagy vele.. én ismertem az oktatót, és én is kölcsön kaptam.
2010. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj most olvastam csak végig, hogy most beszéltél vele először... nos akkor nem tudom.
2010. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem kölcsönben adja. Nem mondanám azt, hogy jóban vagyok vele, mert most beszéltem vele életemben először :D de nagyon kedves volt. Aki ajánlotta nekem, ő is csak jót tudott róla mondani. És tényleg a telefonban is kedves volt nagyon.
2010. jún. 23. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
A tanfolyam mármint a kresz része ugye 32 órából áll (45 percesek) először végig veszitek az oktatóval az alapvető dolgokat, utána lesznek a műszaki órák, és a végén pedig számítógépen gyakoroltok. Én legalábbis most csinálom/csináltam és így volt:)
2010. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kölcsönbe adja oda. Nálunk is így volt.
2010. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt , h odaadtunk 5000ft kaukciót a könyvekért , és mikor végeztünk a tanfolyammal visszakaptuk a pénzt , ő meg a könyveket.Sztem ez nagyon jó megoldás.
2010. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!