Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legfőbb oka annak hogy...

Mi a legfőbb oka annak hogy kevesen motoroznak az országban? Rendes nagy gépekkel persze.

Figyelt kérdés

A németek, osztrákok, olaszok megelőznek ebben minket, a hegységeik, útjaik és nem utolsó sorban anyagiak tekintetében.

Itthon sokan megelégszenek egy autóval, főleg huszonéves srácok is, némelyik elképzelni sem tudná magát egy 180lóerős motoron.


2018. szept. 26. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, de pl. nekem soha nem lenne szükségem 180 lovas motorra, az A2-es jogsim is bőven elég lesz mindenre, amire nekem kell. Aztán van, aki autózni szeret s van, aki motorozna, de még egy nagymotorra pluszban nem telik, autó pedig kell.
2018. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A motor inkább sport, szórakozás, az autó pedig hasznosabb. A legfőbb ok pedig az, hogy a magyaroknak nem sok pénze marad ilyen úri huncutságokra, mint a motorozás. Németek, osztrákok... nézd már meg, mennyiből élnek.
2018. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyagi okai vannak. Nagyon szeretek motorozni, teljesen kikapcsol, de vannak olyan alkalmak, amikor nem lehet vele közlekedni és autóba kell ülni. A német fizetésemből kijön mindkettő, de Magyarországon nagy bajban lennék.
2018. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, hát a fenntartás. ha a "motorozás" nem merülne ki a nagymotorban, akkor máris más lenne a statisztika. 50-es robogót azért jóval több ember tart, amire nem kell semmi a biztosításon kívül, az is évi párezer Ft.
2018. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem igy is tul sok a motoros. Sokan gyalog is elesnek, nemhogy motorral. Aztán a család hiába várja öket haza,....
2018. szept. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pénz! én is motoroznék ha lennemiből de autó mellett lehetetlen
2018. szept. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A motor passzió, hobbi, sok millió Ft-os hobbi.
2018. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy a magyar a alapvetően csóró nép. Egyébként nézz szét szeretett fővárosunk környékén, itt azért vannak nagyobb gépek, mert itt van munka, országos viszonylatban jók a fizetések. 180 lóerős motorok meg nem valók utcára. Lehet velük menni de az olyan élmény, hogy egy klasszikust idézzek: "olyan mint sajtreszelővel rejszolni, enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas"...
2018. szept. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs rá pénz és idő sem. Pl. látok osztrák, német motoros társaságokat túrázni. Ők gond nélkül elköltenek naponta húszezret csak kávéra, kajára, szállásra és akkor még semmi extra nem történt. Az étteremben nem az árakat lesik. Egy motor fenntartási költsége évente közel annyi , mint egy autóé . Nem sokan engedhetik meg maguknak ezt itthon.
2018. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szolovjov ***** válasza:
Szerintem az az egyik ok, hogy Magyarországon horribilis áron adják a motorokat. Egy 20 éves japán motorért akarnak kérni 6-700 ezret. Nagy francokat, inkább járok Mz-vel.
2018. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!