Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem vesz fel áramot az...

Miért nem vesz fel áramot az akkumulátor?

Figyelt kérdés
Sajnos lerobbantam nem nagyon tudok járni ezért kaptam egy háromkerekű elektromos kerékpárt,de nem sokáig élvezhettem mert hiába teszem fel tölteni az aksik nem vesznek fel áramot.Műszerrel megmértem az egyik 7V a másik három 10V volt.Töltés után a 7V-osba nagyon rövid idő múlva 15V lett,de a többi 10V maradt.És ez úgy is maradt.
2018. szept. 25. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány voltosak az akkuk? Mármint gyárilag mennyinek kellene lenniük?


Csinálj már egy fényképet az róluk (látszódjon az adatlap) és akkor többet tudunk segíteni.

2018. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt a(z akku) vége, fuss el véle...
2018. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12Vos /db és ebből van 4db. Képet hiába csinálok sajnos nincs rajta semmi adattábla csak hogy 2016-ban gyártoták.
2018. szept. 25. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezeknek már kapufa...


A 12V-os akksikat 10.8 alatt már halottnak tekinthetjük. (gondolom, hogy terheletlenül mérted őket).


Olyat még életemben nem hallottam, hogy a 12V-os akku hirtelen 15V-ra menjen fel. Vagy a töltőd rossz, vagy valami hibát követsz el a töltés során, vagy rosszul mérsz.


Azért nem látok más lehetőséget, mert gyakorlatilag nulla az esélye annak, hogy 4db akku egymástól függetlenül egyszerre tönkremenjen.

2018. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek sorba vannak kötve.
2018. szept. 25. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:

és zöld a színük?


Nincs jelentősége, hogy sorba vannak-e kötve azt leszámítva, hogy akkor gondolom 48V-os töltővel küldted őket.

2018. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen a töltő 48V-is.A színük:a teteje piros a többi része kék.
2018. szept. 25. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok mit hozzátenni. Ezeknek az akksiknak harangoztak.
2018. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik cellazárlatos, egyenként mérd és töltsd öket.
2018. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!