Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogsi lerakásának mi a menete?

A jogsi lerakásának mi a menete?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy telefonszámot, ami egy oktatóé. De nem ilyen neves iskolánál dolgozik mint Csigavér vagy hasonlók. Azt mondták magánoktató, tehát nem autósiskolában tanít. Attól még tanulhatok nála KRESZT meg hasonlókat?

Egyáltalán mi a menete a jogosítvány lerakásának?


2010. jún. 22. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd ő elmondja hogy mit vállal, és hogyan. Vagy melyik iskolában teheted le a KRESZt. Én autósiskolába jártam, egy oktató tartotta a KRESZt, aztán mindenki választott magának autós oktatót(vagy csak azt hogy milyen autóval akar vezetni)

Amúgy így megy:

KRESZ vizsga

Rutin vizsga

Forgalmi vizsga

közben bármikor leteheted az Elsősegélyt.

2010. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Én olyat is hallottam, hogy olyan nincs már, hogy KRESZ tanfolyam, hanem meg kell venni egy könyvet, azt megtanulni, és utána elmenni KRESZ vizsgára. Bár szerintem ez nem így van....

2010. jún. 22. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. Van KRESZ-könyv, van tesztkönyv, de ezek nem helyettesítik a tanfolyamot. Be kell járni, végig kell ülni az órákat, valamint ezek mellett végig lehet olvasni a KRESZ-könyvet és meg lehet oldani a tesztkönyv kérdéseit (amelyek egyeznek a vizsgakérdésekkel).
2010. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól hogy valami neves, még nem feltétlenül jó (csigavért sokan szídják). a kresz majdnem lényegtelen, az autóvezetésben nem azt nehéz megtanulni, hanem a vezetést, a szabályok menet közbeni alkalmazását. ebben óriási szerepe van az oktatónak, a kresz tanfolyamon általában majdnem ugyanaz hangzik el,mint ami a könyvben is benne van kisebb kiegészítésekkel
2010. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van. a csigavért nagyon sokan szidják, + drága is, aki oda megy nagyon bolond. az egyik legrosszabb, én ferenciautosiskolánál tettem le, de még a 18mk is nagyon jó. szóval ne azt nézd h mi a "neves" csak a csigavérnél rengeteg az oktató és a lehúzó emberke(ahogy oktatom is mondta) és sokan vannak. legtöbben odamennek az emberek, mert ostobák:)
2010. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen igen, a csigavérről én is csak rosszat hallottam. De ami a vicc, hogy bárkit kérdeztem, hogy hova érdemes menni mindenki rávágta, hogy a csigavérbe, mert az mindenhol van és olcsó. (ezt azok mondták akik nem ismerik) Aztán megkérdeztem olyanokat akik oda jártak. Nah, ők aztán szinte egytől egyig ugyanazt mondták: sokat kell várni mire autó közelébe kerülnek, sok a buktatás, idegbetegek az oktatók....
2010. jún. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!