Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell elindulni egy...

Hogy kell elindulni egy dizeles autoval, peugeot206?

Figyelt kérdés

elmondom a verziomat es javitsatok ki ha rossz.

kuplunk be , egyes , kulcs , kezifek le es indulas


2010. jún. 22. 17:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Hát ne haragudj, de kuplungot ígyis-úgyis nyomsz indításhoz, ezt már kiveséztük"

Te se haragudj, de én soha sem nyomok...

2010. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Jó, az a te bajod. Minden ember akinek fontos a kocsija az nyom. Igazán nem nagy erőfeszítés szerintem.
2010. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a kocsi, azért nem nyomom...
2010. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne nyomd, te bajod. Nekem apám mondta hogy nyomni kell, ő meg okleveles gépész üzemmérnök. Inkább rá hallgatok. :)
2010. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ti elmebeteg vadb*rom állatok! én pedig autómüszerész suliba járok, és direkt megkérdeztem az oktatóimat, mestereket, hogy mi ez a dolog,mert valamilyen leostobázta a másikat, mert hogy ő úgy indul el hogy üresbe van a váltó.. na most: kb kiröhögött engem az oktató,1. ha benyomott kuplunggal indulsz el és egyesbe van a váltó, oké hogy kímélőbb az autónak, de nem KÖTELEZŐ és értsétek meg SEMMI az ég világon SEMMI baja nem lesz a kib*szott kocsitoknak, ha üresbe indítjátok el az autót. mikor tettem a jogsit az oktató is úgy tanította hogy benyomott kuplungal, rákérdeztem anno ezt muszáj-e mondta hogy nem egyáltalán nem, szinte semmi sem történik, sőt ő is szokta úgy indítani a kocsit hogy üresbe rakja... az oktatóm elég részletesen elmondta a dolgokat, de már nem emléxek rá,elég szakmaisan fejezte ki magát. aki pedig a másikat lebarmozza mert üresbe indítja el a kocsiját, annak gratulálni tudok, és az észjárásához is, hogy lebarmozza a másikat ezért. szóval KEDVES KÉRDEZŐ! ha beindítod a kocsit DÖNTSD EL:

Vagy benyomott kuplung és 1-es

VAGY üresbe teszed és beindítod KUPLUNG NÉLKÜL!

2010. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mivel üresben állítom le a kocsit, így üresben is indítom el. :)
2010. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
mekkora barmok
2010. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!