Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 97-es nem kapcsol...

Suzuki swift 97-es nem kapcsol be a fűtőmotor?

Figyelt kérdés
kiszedtem megnéztem jó e adtam rá 12v-ot és működik össze raktam mükődött erre másnap megint nem jó mi lehet vele? az ellenálláson a porcelán meg van törve meg kicsit fekete is de jó volt vele most megint nem

2018. szept. 12. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Max fokozatban megy? Akkor közvetlenül kapja meg az áramot, az ellenállást kikerülve. Ha nem megy, akkor nézd meg a biztosítékot, ha megy, akkor előtét ellenállást kell cserélned. Eléggé melegszik, ezért van közvetlenül a légáramba helyezve. Ha megégett, akkor az már cserés.
2018. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó volt de már nem. Ha látod h rossz mi a kérdés?
2018. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a kérdés hogy minden állásban nem működik, oké nézzük meg mi a baj szét szedtem meg van égve az ellenállás picit a porcelán is meg van törve mikkor szétszedtem az egész motort a motorra kötöttem 12v-ot és elindult mondom hurrá ez jó arra gyanakodtam hogy szét van égve az ellenállás és nem jó, oké rakjuk össze összeraktam és minden működik, 3. használatra megint nem működik és ez az állapot van most is egyik pozícióba sem működik, akkor mi lehet a s zar benne?
2018. szept. 15. 00:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ellenállás megégett, zárlatos, ettől pedig kiégett a biztosíték. Az ellenállást cseréld ki, utána pedig a biztosítékot.
2018. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ennél érhetőbben nem tudom elmagyarázni!! rossz volt szétszedtem össze raktam jó lett akkor hogyan égett volna ki abizti?
2018. szept. 15. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
A szétszedés nem javítás. A javítás akkor javítás, ha nem romlik el már rögtön másnap. Ennél érthetőbben én sem tudom elmagyarázni: cseréld már ki az előtét ellenállást! Én nem voltam annyira értetlen, mint te, kicseréltem és a hiba megoldódott. Csere előtt a legkisebb fokozat nem ment.
2018. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de nekem semmi nem megy a 4-es sem
2018. szept. 15. 21:15
 8/13 A kérdező kommentje:
ahol direktbe kapja a villanyt érted?:D biztosíték jó
2018. szept. 15. 21:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Van multimétered vagy lámpád? A feszültség eljut a főtőmotorig?
2018. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kimérted, de nem megy el addig
2018. szept. 16. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!